Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Internet skritizoval influencerku. Nízkokalorickou svadbou vraj propaguje poruchy príjmu potravy

Namiesto dezertov servírovala cukríky bez cukru.


Ak existuje deň, keď by človek absolútne nemal riešiť svoj kalorický príjem, tak je to hádam vlastná svadba. Predsa len, je to tvoj veľký deň, udalosť, ktorá sa (ideálne) udeje len raz za život. Ak chceš zožrať sedemnásť kíl šunkových roliek a zajesť to spodným poschodím svadobnej torty, tak nech to para tlačí. Na šalát príde rad neskôr.

Fitness influencerka Sam Cutler, ktorá na TikToku vystupuje ako @thefitfatale, sa na to ale pozerá trochu inak. Pred dvoma týždňami sa vydávala a krátkym videom sa rozhodla 165-tisícom sledovateľov zrekapitulovať, čo v daný deň jedla. Video doposiaľ nazbieralo viac ako 5,5 milióna zobrazení a rozprúdilo veľmi horlivú internetovú debatu.

Tabletky na trávenie na každom stole

Zdravý životný štýl je jedna vec, mnohí ľudia na internete sa však zhodli, že toto je decentne cez čiaru. Influencerka čelí obvineniam, že propaguje nezdravú obsesiu diétnym spôsobom stravovania sa, rovnako ako poruchy príjmu potravy. Sam svoj svadobný deň odštartovala zeleným smoothie, pokračovala šalátom a následne si „dopriala“ ešte jedno smoothie.

Problém nastal, keď začala opisovať svadobnú hostinu. Jej jedlá boli bezlepkové a vyhýbali sa alergénom, čo väčšina označila za nadmieru ohľaduplné voči hosťom s potravinovými intoleranciami. Lenže tam to nekončilo. Fitnesska na každý stôl umiestnila tabletky proti nafukovaniu, namiesto dezertov „servírovala“ organickú čokoládu a cukríky bez cukru.

Video zavŕšila vyhlásením, že jediným dostupným alkoholom bolo víno značky Cote des Roses. „Obsahuje totiž len dva gramy cukru na liter,“ odôvodňuje svoj výber. Ľudia v komentárovej sekcii len nechápavo krútili hlavami a nešetrili výdatnou kritikou. Zároveň apelovali na to, že jeden deň nezdravého jedla ešte nikoho nepoložil na lopatky.

Matt Damon, Luciana Barroso, herec, manželstvo

Určite si prečítaj:

5 svetových celebrít, ktoré sa zosobášili so svojimi fanúšikmi

Negatívne ohlasy

„Počula som, že tematické svadby sú veľmi in. Niekto má Star Wars, niekto poruchu príjmu potravy, ako sa zdá,“ hlása komentár, ktorý si vyslúžil viac ako 40-tisíc lajkov. „Zahrajme si hru – ulej si zakaždým, keď vo videu povie, že je niečo bez cukru. Na konci môžeš ísť na výplach žalúdka,“ stálo zase v inom. Čo si o takto „zdravo“ ladenej svadbe myslíš ty?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje