Streda 25.5.2022
sk
Urban
cz
Viola

Internet šokovalo obrovské 11-mesačné bábätko. Mamičku ľudia bežne zastavujú na ulici

"Malý" Kason nosí oblečenie pre trojročné deti.


Nebudeme si klamať – pôrod mnohé ženy desí. Hoci sa na príchod nového člena rodiny nesmierne tešia a nevedia sa dočkať, až mu ukážu svet, predstava, že ho naň najprv musia priviesť, im naháňa zimomriavky. Ak medzi ne patríš aj ty, možno by si to tu mala rovno zabaliť.

Na odľahčenie napätia a v rámci vyvarovania sa doživotnej traumy by sme si mali povedať jedno – Kason nebol taký obrovský hneď, ako sa narodil. 11-mesačný synček Alexy Priego mal po pôrode niečo cez 3,5 kilogramu, čo vôbec nie je ďaleko od priemeru, no stačili dva mesiace dojčenia a z chlapčeka sa stal malý obor. Podľa lekárov spadá do kategórie obéznych.

Ľudia ju šokovane zastavujú na ulici

Mamička troch detí žijúca na Manhattane v New Yorku prezradila, že ju ľudia bežne zastavujú na ulici a šokovaní jeho veľkosťou chcú vedieť, koľko má rokov. Keď im prezradí, že Kason má len 11-mesiacov, nechcú veriť vlastným ušiam. A nemožno povedať, že sa im divíme. Predsa len, chlapček už teraz nosí oblečenie pre trojročné deti.

Profimedia

„Ľudia sa divia, ale keď sa narodila moja dcéra, bola presne taká istá. Asi jednoducho robím veľké bábätká,“ povedala Alexa pre portál Mirror. Zároveň dodala, že chlapček je inak veľmi zdravý a aktívny, niekedy dokonca príliš. „Je neskutočne rýchly,“ hovorí mamička malého valibuka, narážajúc na jeho vražedné tempo, keď sa pustí do plazenia. Skrátka, bezproblémové a večne usmiate dieťa.

Prečo je však také veľké? Opýtať sa to naživo by bolo minimálne trochu netaktné, ale všetci vieme, že chceš poznať odpoveď. A aj ju dostaneš. Lekári predpokladajú, že za všetko môže Alexina nadmerná produkcia materského mlieka, čo má za následok, že Kason asi papá trochu viac ako iné deti.

Profimedia
Profimedia
Profimedia
@abeautyp_

not feeling the morning kisses today. Good morning ❤️ #baby #goodmorning #kisses #smotherwithlove

♬ original sound – 💚Alexa 💚

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť