Internet vydesil obrovský aligátor, ktorý sa prechádzal po golfovom ihrisku

Mnohí najprv ani neverili, že ide o skutočné zviera.

Zdroj: Shutterstock

Internetoví používatelia ostali poriadne vydesení a zaskočení. Vo floridskom meste Naples si totiž na trávniku v areáli golfového klubu vykračoval obrovský aligátor. Ako píše aj portál Unilad, obyvatelia Floridy sú na aligátorov vcelku zvyknutí a občas sa s nimi aj stretnú zoči-voči.

Na Floride totiž nájdeme viacero močiarov či riek, ktoré sú pre týchto predátorov typickým životným priestorom. Lenže prítomnosť takto veľkého aligátora v blízkosti ľudských obydlí mnohých ľudí predsa len šokovala. Zviera si vyšlo na prechádzku počas hurikánu Eta.

Fotografie s ním zavesil na Twitter novinár Matt Devitt. Mnoho používateľov najprv ani nechcelo veriť, že ide o skutočného predátora. Mysleli si, že je to skôr nejaká mechanická atrapa. Devitt ich ale uistil, že sa dívajú na reálneho aligátora.

Neskôr sa toto zviera podarilo na video zachytiť aj istému Jeffovi Jonesovi. Pochybovačom tak zobral vietor z plachiet. Jeho video nazbieralo viac ako 780-tisíc videní a bolo sprevádzané prekvapenými a šokovanými komentármi.

„Preboha! To nie je aligátor, ale dinosaurus!“ napísal jeden z požívateľov. „Na Floride je dinosaurus! Je to ten najdesivejší tvor na tejto planéte, bez diskusie!“ napísal ďalší. Na druhej strane sa ale ozvali aj obyvatelia mesta Naples, ktorí tvrdia, že aligátora vídajú na golfovom ihrisku často. „Motá sa okolo nich už roky. Je priateľský a na internete je s ním plno videí,“ napísal jeden z obyvateľov mesta.

A hoci vyzerá naozaj strašidelne, podľa spisovateľa Jeffa VanderMeera ide len o „stredne veľkého aligátora“. Dodal tiež, že aligátory nie sú vždy agresívne a väčšinou ide o spoločenské zvieratá, ktoré na človeka nemusia nutne zaútočiť. „Ale, samozrejme, ak nejakého uvidíte, rozhodne mu nekráčajte v ústrety,“ dodal VanderMeer.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
10
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
22 úchvatných premien, ktoré ťa okamžite motivujú zdvihnúť zadok a ísť makať


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME