Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Šiesta epizóda ôsmej série pred pár dňami ukončila obrovskú životnú etapu fanúšikov snáď najpopulárnejšieho seriálu na svete – Game of Thrones. V preklade to znamená, že osemnásť miliónov verných sledovateľov spoznalo osudy svojich obľúbených fantasy hrdinov, a teraz nemajú do čoho pichnúť. Prichádzajú teda s bláznivými teóriami, z ktorých jedna… nuž, nepochybne ti vyrazí dych.

Čo začalo ako bezvýznamný tweet užívateľa @ohmytargaryen, prerástlo do čohosi omnoho väčšieho, a to, čo nám ukázal, sa už nedá nevidieť. Game of Thrones je vlastne kópia. Nie iného seriálu, ktorý ostal bez povšimnutia a tvorcovia tejto legendy to využili vo svoj prospech. Ale rozprávky. Rozprávky o zelenom zlobrovi a nádhernej prekliatej princeznej, na ktorej si v detstve nepochybne fičal každý z nás.

Reč je o Shrekovi, ale človek asi nemusí byť Sherlock Holmes na to, aby to v tejto fáze už odhalil. Príspevok vybral niekoľko momentov z osem rokov trvajúcej bitky o tróny a porovnal ich s tými rozprávkovými. A výsledok? Akoby Gizka Oňová povedala, šokantné. Pod pôvodný tweet začali ľudia pridávať ďalšie a ďalšie porovnania a internet si kladie otázku, ktorú si na konci tohto článku budete klásť aj vy: Je to naozaj len veľká náhoda?

Drak a Oslíkova životná láska

Arya Stark a Kocúr v čižmách

https://twitter.com/tiredmeleis/status/1119998246523301888

Podrick a ľudská verzia Shreka

https://twitter.com/shilongIang/status/1129080374037024768

A potom je tu Bran…

Celkom náhodná podoba Fiony a Sansy Stark

https://twitter.com/24_aroa/status/1119993085226901509

A veľa, veľa ďalších…

A na záver toto video, ktoré to už naozaj všetko zaklincovalo…

[poll id=“56″]

Zdroj: twitter.com


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.