Internet zmiatla fotka ubytovania na prenájom: Chýba mu niečo veľmi podstatné

Človek by povedal, že táto „vec“ je samozrejmosťou…

Zdroj: rabbitinahat / Twitter

Ceny nájmov sú drahé a ceny nájmov v hlavných mestách dvojnásobne. Kutica o výmere jedného metra štvorcového s kobercami po babke a nábytkom z doby bronzovej sa prenajme za niekoľko stoviek a nikto sa nad tým ani len nepozastaví. S obmedzeným budgetom totiž nároky klesajú a niekde sa bývať proste musí.

Jednou základnou vymoženosťou by však malo disponovať každé ubytovanie. Malo by mať dvere. To nám hovorí zdravý rozum, zaužívané princípy ubytovania v 21. storočí aj túžba nezlaňovať sa do vlastnej obývačky po rušnom dni v práci na hromozvode.

Avšak, toto ubytovanie v centre Londýna túto úvahu popiera a super modernou technologickou vymoženosťou, akou dvere nepochybne sú, neoplýva.

Minimálne tak to vyzerá na fotografiách, ktoré sa nedávno ocitli na platforme SpareRooms. Inzerát hlásal „útulná a presvetlená dvojitá izba“, no návod na to, ako sa do nej dostať, chýbal. Za normálnych okolností by na tom nebolo nič zvláštne – pri klasickom inzeráte vám nikto nemusí hovoriť, kade sa vchádza. Je to vcelku očividné. V tomto prípade to ale bolo všetko, len nie očividné.

Netrvalo dlho a ľudia začali konšpirovať, čo má toto celé znamenať. Je to pokus o hlúpy vtip? Alebo snaha nalákať niekoho do pasce v podobe escape room a nechať ho tam zomrieť? Sú dvere za skriňou? V skrini? Je izba portálom medzi našou dimenziou a Narniou? Toľko otázok, no žiadne odpovede. Len cena £572 za mesiac (cca 660€).

Unlocked Secret Door GIF - Find & Share on GIPHY

Inzerát ďalej ospevoval obrovské množstvo úložného priestoru – veľká skriňa, šuplíky (pravdepodobne neviditeľné šuplíky, ale v tejto fáze je už všetko možné). To všetko nepochybne príde vhod, keď si bude prenajímateľ musieť spraviť zásoby ako pred zombie apokalypsou. Vybehnúť do obchodu vždy, keď dostane chuť na niečo pod zub, totiž asi nebude reálne.

Portál napokon ponuku ubytovania stiahol. Človek, ktorý sa snažil izbu prenajať, sa ku kauze odmlčal a nám ostáva len hádať, kam sa dvere podeli. Najlogickejšie znie, že sa skrývajú za tou veľkou skriňou – veď koniec koncov, má kolieska. Ale aj tak… prečo?!

Frustrated This Just In GIF by Homes.com - Find & Share on GIPHY

Zdroje: dailymail.co.uk, thisisinsider.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Obľúbené slovenské hudobné hviezdy, na ktoré sme už úplne zabudli


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME