Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Asi neexistuje fanúšik dobrého humoru, ktorý by nepoznal príbehy Mr. Beana. Pôvodný program sa objavil na britských televíznych obrazovkách ešte v roku 1990 a bežal päť rokov. Neskôr sa najslávnejšia postava Rowana Atkinsona dočkala aj filmového spracovania a animovaného seriálu. Na Slovensku a na celom svete získal anglický smoliar legendárny status a nezabudnuteľné scény môžeme v televízii zastihnúť aj v súčasnosti.

Inak tomu nie je ani v Pakistane, kde sa Mr. Bean rovnako teší veľkej obľube. Spolu s tvorbou Charlieho Chaplina a seriálom Tom a Jerry je kultovou klasikou, ktorú milujú všetky generácie. Jednou z príčin úspechu je nepochybne fakt, že tieto programy nevyžadujú znalosť cudzieho jazyka. V krajine, kde chudobní ľudia nemajú prístup ku kvalitnému vzdelaniu tento fakt určite zaváži.

https://tenor.com/view/fuckyou-fuckyeah-mrbean-car-gif-4815378

Tomuto rozumejú všade vo svete.

Stačilo jedno krátke video na to, aby sa 44-ročný Asif Muhammad stal celosvetovou hviezdou. Vďačí za to svojmu kamarátovi s umeleckým menom Magician Omar Black, ktorý s nim natočil klip počas stretnutia v Dubaji. Pakistanec patrí doma k pomerne známym zabávačom. V minulosti Beana stvárnil v niekoľkých vtipných skečoch, ktoré boli súčasťou reklamnej kampane banky. Novozískanú slávu v zahraničí sa muž rozhodol využiť a sľúbil, že čoskoro príde s novými videami v ktorých stvárni legendárneho Mr. Beana. Jeho doterajšia tvorba vyzerá takto:

WE PAKISTANIS ARE ALWAYS THE BEST. WE MANAGE TO MANUFACTURE OUR OWN MR BEAN AND WE MADE SURE OUR MR BEAN IS MUCH HEALTHY. MR BEAN IS HEALTHY BECAUSE HE LOVES BIRYANIS , PAYAS AND KADAIS ????#magicianomar #mydubai #dubai #pakistan #resolution #day #pakistan #zindabad #keep #sharing

Posted by Magicians Omar on Friday, March 23, 2018

Zdroj: mangobaaz.com
Titulná fotka: imagegallery.co.nz


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť