Internetom koluje fotografia zdravotnej sestry, ktorá mala pod ochranným oblekom iba spodnú bielizeň

Pánske oddelenie reagovalo veľmi pozitívne.

Zdroj: Profimedia

Ľudia pracujúci v kanceláriách s prísne určenými pravidlami obliekania poznajú dobre pocit, keď je v júli cez 30 stupňov a oni sa musia potiť v obleku, no najradšej by zo seba všetko strhali a sedeli v kancli v boxerkách.

Rovnako náročné je to aj pre zdravotníkov, ktorí musia pacientov chorých na koronavírus ošetrovať v ochranných oblekoch. Niečo o tom vie aj zdravotná sestra, o ktorej píše portál Daily Mail. Žena pracujúca v nemocnici v ruskom meste Tula to nevydržala a ošetrovala pacientov v netradičnom a zároveň úspornom odeve.

Ošetrovala v nohavičkách a podprsenke

Mladej Ruske pracujúcej na oddelení s pacientami infikovanými koronavírusom bolo údajne pod plášťom tak teplo, že si podeň dala iba nohavičky a podprsenku. Odôvodnila to aj tým, že si neuvedomila, že je plášť natoľko transparentný, že jej bude vidno… všetko. Fotka sa stala virálnou po tom, čo ju jeden z pacientov zavesil na internet.

Profimedia

Bola potrestaná

Svoje verzie opisujúce udalosť už viackrát menila, najskôr vravela, že mala pod plášťom spodnú bielizeň a neskôr, že to boli plavky. A napriek tomu, že mužov, ktorých ošetrovala, potešila, vedenie nemocnice až také pobavené nebolo. Ruska bola za svoj počin disciplinárne potrestaná. Portál Daily Mail však nekonkretizuje, akým spôsobom.

Pozitívne reakcie

Pacienti na mladú ženu reagovali, z pochopiteľných dôvodov, veľmi pozitívne. Široká verejnosť zastáva väčšinou rovnaký názor, mnohým ľuďom sa zdal postup nemocnice nespravodlivý a viacerí sa jej aj zastali. Mnohí situáciu komentovali štýlom: „Veď, keď toto človek vidí, už nechce zomrieť“, „Prečo ju trestáte, mali by ste ju odmeniť“ či „Výborne! Aspoň zdvihla pacientom náladu“.

Podľa jedného nemenovaného svedka incidentu bolo viacero pacientov v rozpakoch, no väčšina sa potešila. Dôkazom je aj deduško na vyššie uvedenej fotografii, ktorý sestričku sústredene pozoruje. Starček mal zrejme v noci veselé sny…

Profimedia

Zdroj: Daily Mail

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
39
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Celé Slovensko sa baví na správach z Kočnerovej Threemy. Toto sú najlepšie memes

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME