Internetom sa šíri „nahá“ výzva, ktorá nevychádza úplne podľa predstáv ľudí

Toto dáva zmysel iba v karanténe.

Zdroj: bbchic1 / tiktok.com, erica35mm / tiktok.com

Ak by sme mali nazvať toto obdobie nejakým synonymom, tak by naň dokonale sedelo slovo výzvy. Mladí ľudia sú s internetom a sociálnymi sieťami doslova zžití, čo spôsobilo, že sa na nich momentálne zabávajú rôznymi výzvami.

Medzi populárnymi výzvami sa objavila jedna z tých, ktorá nesie názov „walk-in naked“ a stihla už poblázniť desiatky ľudí. Mnohým však nevychádza úplne podľa predstáv. Na nový internetový fenomén upozornil portál Daily dot.

V dôsledku koronavírusu zostali mnohí ľudia po celom svete sedieť doma. Sú medzi nimi hlavne mladí ľudia, ktorí už miestami nevedia, čo so sebou. Nudu zabíjajú na sociálnych sieťach a zabávajú sa s rôznymi výzvami, ktoré medzi sebou zdieľajú. Na internete sa v tomto čase objavilo veľa rôznych hudobných výziev, kresliacich, spojených s cvičením a mnohými inými vecami.

Shutterstock.com

Odvážna výzva, ktorá sa šíri internetom

Našu pozornosť si získala nová výzva, ktorá nesie názov „walk-in naked“ a spočíva v tom, že do miestnosti, kde je váš partner, prídete úplne nahí. Samozrejme, že výzva je ideálna iba pre ľudí, ktorí sú spoločne v karanténe so svojimi partnermi, manželmi, frajermi alebo frajerkami. Asi nie je úplne ideálne skúšať to na súrodencov.

Výzva je vymyslená tak, aby na nej bol čo najzaujímavejší výsledok. No a tie sú v mnohých prípadoch poriadne prekvapivé. Mnohí frajeri si svoje partnerky po vstúpení do miestnosti ani trochu nevšímali – boli buď zahĺbení do svojej práce alebo počítačových hier.

Iní ostali zarazení alebo sa smiali, poďakovali, alebo bez rozmýšľania nechali hru hrou a vrhli sa na svoju polovičku… No a potom sú tu tie prípady, keď si dotyční nevybrali úplne vhodnú chvíľu na skúšanie tejto výzvy.

Aká by to bola internetová výzva, ak by jej pokusy neboli zaznamenané na videu a zverejnené na sociálnych sieťach? Na sociálnej sieti TikTok sa objavili niektoré z pokusov o túto výzvu. Pozri sa, ako dopadli.

@halliewallsxoCurrently accepting new husband applications ##boyfriendchallenge ##husband ##fyp♬ original sound – halliewallsxo

@marinawphoto@funaintcheap got me back with the nak*d trend … was not expecting that ##fyp ##girlfriend ##girlfriendchallenge♬ original sound – marinawphoto

@noah.suggsWatch Until the End🤣😂 (check out our other videos on my profile❤️) @lilyanna_grace5 ##girlfriendprank ##girlfriendchallenge ##prankvideo ##coupleprank♬ original sound – noah.suggs

@hxnkinswell this happened today… ##surprise ##fyp♬ Ymca – Party City

Zdroj: dailydot

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
15
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
122
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nesympatické seriálové postavy, ktoré nám liezli na nervy


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME