Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Ak by sme mali nazvať toto obdobie nejakým synonymom, tak by naň dokonale sedelo slovo výzvy. Mladí ľudia sú s internetom a sociálnymi sieťami doslova zžití, čo spôsobilo, že sa na nich momentálne zabávajú rôznymi výzvami.

Medzi populárnymi výzvami sa objavila jedna z tých, ktorá nesie názov „walk-in naked“ a stihla už poblázniť desiatky ľudí. Mnohým však nevychádza úplne podľa predstáv. Na nový internetový fenomén upozornil portál Daily dot.

V dôsledku koronavírusu zostali mnohí ľudia po celom svete sedieť doma. Sú medzi nimi hlavne mladí ľudia, ktorí už miestami nevedia, čo so sebou. Nudu zabíjajú na sociálnych sieťach a zabávajú sa s rôznymi výzvami, ktoré medzi sebou zdieľajú. Na internete sa v tomto čase objavilo veľa rôznych hudobných výziev, kresliacich, spojených s cvičením a mnohými inými vecami.

Shutterstock.com

Odvážna výzva, ktorá sa šíri internetom

Našu pozornosť si získala nová výzva, ktorá nesie názov „walk-in naked“ a spočíva v tom, že do miestnosti, kde je váš partner, prídete úplne nahí. Samozrejme, že výzva je ideálna iba pre ľudí, ktorí sú spoločne v karanténe so svojimi partnermi, manželmi, frajermi alebo frajerkami. Asi nie je úplne ideálne skúšať to na súrodencov.

Výzva je vymyslená tak, aby na nej bol čo najzaujímavejší výsledok. No a tie sú v mnohých prípadoch poriadne prekvapivé. Mnohí frajeri si svoje partnerky po vstúpení do miestnosti ani trochu nevšímali – boli buď zahĺbení do svojej práce alebo počítačových hier.

Iní ostali zarazení alebo sa smiali, poďakovali, alebo bez rozmýšľania nechali hru hrou a vrhli sa na svoju polovičku… No a potom sú tu tie prípady, keď si dotyční nevybrali úplne vhodnú chvíľu na skúšanie tejto výzvy.

Aká by to bola internetová výzva, ak by jej pokusy neboli zaznamenané na videu a zverejnené na sociálnych sieťach? Na sociálnej sieti TikTok sa objavili niektoré z pokusov o túto výzvu. Pozri sa, ako dopadli.

@halliewallsxoCurrently accepting new husband applications ##boyfriendchallenge ##husband ##fyp♬ original sound – halliewallsxo
@marinawphoto@funaintcheap got me back with the nak*d trend … was not expecting that ##fyp ##girlfriend ##girlfriendchallenge♬ original sound – marinawphoto
@noah.suggsWatch Until the End?? (check out our other videos on my profile❤️) @lilyanna_grace5 ##girlfriendprank ##girlfriendchallenge ##prankvideo ##coupleprank♬ original sound – noah.suggs
@hxnkinswell this happened today… ##surprise ##fyp♬ Ymca – Party City

Zdroj: dailydot


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.