Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Prečo?! Na niektoré situácie sa nedá reagovať inak, než otázkou prečo. Prečo začne pršať desať minút po tom, ako si umyl auto? Prečo sa ľudia zo zastávky derú do autobusu ako luteráni do neba a nenechajú ostatných najprv vystúpiť? A prečo, preboha prečo, majú muži zrazu bytostnú potrebu chodiť s opičím chvostom na ksichte? Nevolajte Slobodu zvierat, ako informuje Bored Panda, názov je čisto metaforický, ale aj tak… prečo?!

Aj takýto vplyv mal na nás očividne rok 2020 a teraz je to oficiálne, ľuďom preplo. Trend, ktorý dominuje najmä mužskej časti ľudskej populácie (ale fantázii sa medze nekladú), spočíva v zvláštnom zostrihu brady, ktorý pripomína čo? Presne tak, opičí chvost. Preto dostal, veľmi neprekvapivo, názov „monkey tail beard“, čo v preklade do slovenčiny znamená presne to, čo sme si spomenuli v predchádzajúcej vete.

Trend opičieho chvosta nie je úplná novinka

Tento trend sa tu už párkrát ukázal. V roku 2012, potom o rok neskôr, potom mal dlhšiu pauzu a zase sa ukázal v roku 2016. V septembri roku 2019 ho decentne preslávil americký bejzbalový nadhadzovač Mike Fiers, ale úprimne, ani vtedy sa neuchytil natoľko, že by malo cenu o ňom vôbec písať. Až teraz.

Skúšajú ho muži z celého sveta

Po tom, čo sme tu ani nie dva mesiace dozadu mali výzvu No Shave November, ktorej sa každoročne zúčastňujú muži po celom svete, museli s novonadobudnutým porastom niečo urobiť. No a niektorí sa skrátka rozhodli, že to chce opičí chvost. Vo výsledku je momentálne internet zasypaný fotografiami mužov s touto fenomenálnou kreáciou na ksichte, a keď už nič, je to minimálne úsmevné.

Predsa len, kedy ak nie teraz? Holiči sú zatvorení, nechodí sa do práce a ako sa zdá, tak skoro nás návrat do nej ani nečaká. Kedy experimentovať s vlastným vzhľadom, ak nie teraz? A úprimne, nech si vraví, kto chce, čo chce, stále je to lepšie, ako ostrihať si ofinu. Alebo… alebo nie? Toto posúdenie asi predsa len necháme na vás, takže sa s nami v komentároch nezabudnite podeliť, či by ste do niečoho podobného išli. Ak áno, tak sa nám tu zas a znova naskytá otázka – prečo?

Monkey tail beard môže v praxi vyzerať aj takto

Zdroj: boredpanda.com


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.