Internetom sa šíri nový bizarný trend zvaný „brada v tvare opičieho chvosta“

Aj takéto škody napáchal rok 2020…

Zdroj: Shutterstock

Prečo?! Na niektoré situácie sa nedá reagovať inak, než otázkou prečo. Prečo začne pršať desať minút po tom, ako si umyl auto? Prečo sa ľudia zo zastávky derú do autobusu ako luteráni do neba a nenechajú ostatných najprv vystúpiť? A prečo, preboha prečo, majú muži zrazu bytostnú potrebu chodiť s opičím chvostom na ksichte? Nevolajte Slobodu zvierat, ako informuje Bored Panda, názov je čisto metaforický, ale aj tak… prečo?!

Aj takýto vplyv mal na nás očividne rok 2020 a teraz je to oficiálne, ľuďom preplo. Trend, ktorý dominuje najmä mužskej časti ľudskej populácie (ale fantázii sa medze nekladú), spočíva v zvláštnom zostrihu brady, ktorý pripomína čo? Presne tak, opičí chvost. Preto dostal, veľmi neprekvapivo, názov „monkey tail beard“, čo v preklade do slovenčiny znamená presne to, čo sme si spomenuli v predchádzajúcej vete.

Trend opičieho chvosta nie je úplná novinka

Tento trend sa tu už párkrát ukázal. V roku 2012, potom o rok neskôr, potom mal dlhšiu pauzu a zase sa ukázal v roku 2016. V septembri roku 2019 ho decentne preslávil americký bejzbalový nadhadzovač Mike Fiers, ale úprimne, ani vtedy sa neuchytil natoľko, že by malo cenu o ňom vôbec písať. Až teraz.

Skúšajú ho muži z celého sveta

Po tom, čo sme tu ani nie dva mesiace dozadu mali výzvu No Shave November, ktorej sa každoročne zúčastňujú muži po celom svete, museli s novonadobudnutým porastom niečo urobiť. No a niektorí sa skrátka rozhodli, že to chce opičí chvost. Vo výsledku je momentálne internet zasypaný fotografiami mužov s touto fenomenálnou kreáciou na ksichte, a keď už nič, je to minimálne úsmevné.

Predsa len, kedy ak nie teraz? Holiči sú zatvorení, nechodí sa do práce a ako sa zdá, tak skoro nás návrat do nej ani nečaká. Kedy experimentovať s vlastným vzhľadom, ak nie teraz? A úprimne, nech si vraví, kto chce, čo chce, stále je to lepšie, ako ostrihať si ofinu. Alebo… alebo nie? Toto posúdenie asi predsa len necháme na vás, takže sa s nami v komentároch nezabudnite podeliť, či by ste do niečoho podobného išli. Ak áno, tak sa nám tu zas a znova naskytá otázka – prečo?

Monkey tail beard môže v praxi vyzerať aj takto

Zdroj: boredpanda.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
9 činností, ktoré pravidelne robíš, no nevieš, že nepriaznivo ovplyvňujú tvoje zdravie


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME