Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Dnes sa na sociálnych sieťach objavila smutná správa – Dušanko Goga zomrel. Veselá internetová postavička, ktorá sa preslávila pred niekoľkými rokmi, vraj už nie je medzi nami.

Informáciu priniesol Matus.tv, ktorý s Dušanom spolupracoval na tvorbe viacerých videí. Od 14.9.2014 bol Dušan nezvestný. Odišiel do Holandska a povrávalo sa, že sa tam živil tancovaním v gay klube.

Neviem ani čo mám k tomu to povedať dneska som sa to dopočul je mi to strašne ľúto Dušanko môj ???Dodnes ľutujem ten…

Gepostet von Matus.tv am Donnerstag, 25. April 2019

Je to ale naozaj tak? Informácií je málo, sú nejasné a dokonca si protirečia. Niektorí tvrdia, že zomrel Dušanov otec a ide teda o omyl. Iní hovoria, že zomreli obaja, ale Dušankovo telo je ešte v Holandsku. Dôveryhodnosti správe nedodáva fotografia úmrtného oznámenia, ktoré vyzerá, ako vyrobené v skicári. Bolo vraj odfotené aj pri konkatedrále v Poprade.

Gepostet von Janka Baranova am Donnerstag, 25. April 2019

Správu o Dušanovej smrti označujú hoaxom viaceré rómske médiá. Jozef Kmeťo z Redakcie R1 vo svojom livestreame opakovane vyzýva verejnosť, aby správe neverila. Odvoláva sa pri tom na TASR aj zástupcu starostu obce Batizovce. Podľa informácií pána Kmeťa nastala práve spomínaná situácia – Dušanovi zomrel rodinný príslušník a došlo k informačnému omylu.

Objavil sa hoax/ falošná správa že zomrel Dušanko Goga, Redakcia R1 http://www.redakciar1.sk/ Kontaktovala Batizovce zástupcu starostu, ktorý túto správu nepotvrdil. kontaktovali sme aj TASR a tiež túto správu nepotvrdili… Prosím zdieľajte to

Gepostet von Jozef Kmeťo am Donnerstag, 25. April 2019

*Aktualizované*

Rómska televízia Gipsy TV priniesla telefonát s Jánom Gogom, Dušanovym bratom. Ten v rozhovore potvrdil pravdivosť smutnej správy. Šoumen Duško zomrel v spánku ďaleko od domova len pár dní po svojom otcovi. Smútiaca rodina potrebuje vyzbierať 5000€ na transport telesných pozostatkov na Slovensko a žiada o pomoc verejnosť.

Dušanko si svojou dobrou náladou a hravosťou dokázal získať srdcia fanúšikov a jeho virálne videá ho zapísali medzi legendy slovenského internetu. Veľkého športový fanúšik a chalan s dobrým srdcom bude chýbať všetkým, ktorí ho poznali.

Pre tých, ktorý Duška nepoznajú, alebo si ho chcú pripomenúť, tu je v celej svojej kráse:

YouTube video
YouTube video
YouTube video

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.