Internetom sa šíri správa o tom, že zomrel Dušan Goga, jedinečný internetový zabávač

Je to fakt alebo hlúpy hoax?

Zdroj: Matus.tv / facebook.com

Dnes sa na sociálnych sieťach objavila smutná správa – Dušanko Goga zomrel. Veselá internetová postavička, ktorá sa preslávila pred niekoľkými rokmi, vraj už nie je medzi nami.

Informáciu priniesol Matus.tv, ktorý s Dušanom spolupracoval na tvorbe viacerých videí. Od 14.9.2014 bol Dušan nezvestný. Odišiel do Holandska a povrávalo sa, že sa tam živil tancovaním v gay klube.

Neviem ani čo mám k tomu to povedať dneska som sa to dopočul je mi to strašne ľúto Dušanko môj 😪😪😪Dodnes ľutujem ten…

Gepostet von Matus.tv am Donnerstag, 25. April 2019

Je to ale naozaj tak? Informácií je málo, sú nejasné a dokonca si protirečia. Niektorí tvrdia, že zomrel Dušanov otec a ide teda o omyl. Iní hovoria, že zomreli obaja, ale Dušankovo telo je ešte v Holandsku. Dôveryhodnosti správe nedodáva fotografia úmrtného oznámenia, ktoré vyzerá, ako vyrobené v skicári. Bolo vraj odfotené aj pri konkatedrále v Poprade.

Gepostet von Janka Baranova am Donnerstag, 25. April 2019

Správu o Dušanovej smrti označujú hoaxom viaceré rómske médiá. Jozef Kmeťo z Redakcie R1 vo svojom livestreame opakovane vyzýva verejnosť, aby správe neverila. Odvoláva sa pri tom na TASR aj zástupcu starostu obce Batizovce. Podľa informácií pána Kmeťa nastala práve spomínaná situácia – Dušanovi zomrel rodinný príslušník a došlo k informačnému omylu.

Objavil sa hoax/ falošná správa že zomrel Dušanko Goga, Redakcia R1 http://www.redakciar1.sk/ Kontaktovala Batizovce zástupcu starostu, ktorý túto správu nepotvrdil. kontaktovali sme aj TASR a tiež túto správu nepotvrdili… Prosím zdieľajte to

Gepostet von Jozef Kmeťo am Donnerstag, 25. April 2019

*Aktualizované*

Rómska televízia Gipsy TV priniesla telefonát s Jánom Gogom, Dušanovym bratom. Ten v rozhovore potvrdil pravdivosť smutnej správy. Šoumen Duško zomrel v spánku ďaleko od domova len pár dní po svojom otcovi. Smútiaca rodina potrebuje vyzbierať 5000€ na transport telesných pozostatkov na Slovensko a žiada o pomoc verejnosť.

Dušanko si svojou dobrou náladou a hravosťou dokázal získať srdcia fanúšikov a jeho virálne videá ho zapísali medzi legendy slovenského internetu. Veľkého športový fanúšik a chalan s dobrým srdcom bude chýbať všetkým, ktorí ho poznali.

Pre tých, ktorý Duška nepoznajú, alebo si ho chcú pripomenúť, tu je v celej svojej kráse:

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
35
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Desivá optická ilúzia ťa prinúti zapochybovať o všetkom, čo vidíš okolo seba


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME