Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

S bývaním to je vo veľkých mestách niekedy ťažké. Privysoké nájmy za malinké kutice, v ktorých sa nedá pomaly ani otočiť. Nemajú to ľahké ani v Los Angeles, preto ak sa tam objaví nejaká výhodná ponuka bývania, ľudia po nej okamžite skočia.

Aj preto možno dáva zmysel, prečo sa táto nevšedná ponuka bývania zadarmo niektorým ľuďom zapáčila. O zvláštnom inzeráte informoval web Daily Dot.

Ponuka na bývanie, ktorá sa len tak nevidí

Nie je to prvýkrát, čo by sme počuli o nejakom nezvyčajnom inzeráte. Avšak inzerát takéhoto typu by sme naozaj neočakávali. Jeden z užívateľov Twitteru si všimol nezvyčajný inzerát, ktorého screenshot zverejnil vo svojom profile. Netrvalo dlho a okolo obsahu inzerátu sa ihneď spustila bohatá diskusia.

Dotyčný človek, ktorý zverejnil ponuku na bývanie, má totiž nezvyčajný spôsob, ktorým by chcel vyberať nájom. Osoba ponúka podnájom zadarmo na tri mesiace pre toho, kto jej bude strihať nechty na nohách.

Áno, čítate dobre. Zjavne sú nechty na nohách tejto osoby naozaj veľkým problémom, keďže opisuje, že možno bude jej budúci spolubývajúci potrebovať nejaké lepšie náradie, ako sú obyčajné nožničky alebo klieštiky.

Inzerát ti spočiatku príde ako každý druhý na spolubývajúceho. Až kým neprídeš k vete, ktorá hovorí, že nechty na nohách inzerujúcej osoby dosiahli takú dĺžku, že je pre ňu nemožné chodiť.

Ďalej obsah inzerátu znie nejak takto: „Potrebujem od teba, uchádzač, aby si mi strihal nechty na nohách. Viem, čo si myslíš: „Oh, to nie je také zlé,“ ale ja ťa môžem uistiť, je to veľmi zlé. Používať štandardné klieštiky na tieto zlatíčka nestačí. Budeš musieť použiť nožničky, možno dokonca záhradné nožnice.“

V inzeráte sa následne píše, že táto služba strihania nechtov na nohách bude adekvátna k trojmesačnému nájmu za bývanie. Následne bude treba nechty o ďalšie tri mesiace strihať. Osoba sa sťažuje, že jej nechty budú stále rásť a nedokáže to zastaviť.

Samozrejme, že tweet s inzerátom sa stal zakrátko virálnym a komentáre niektorých ľudí ťa rozhodne pobavia. Niektorí ľudia sa zamýšľajú nad tým, čo za osobu to asi písala a ako asi vyzerajú nechty dotyčného. Iní by takúto formu platenia podnájmu brali ihneď a pýtajú sa, či osoba chce nechty aj nalakovať.

Okrem toho pod príspevkom nájdeš veľa nechutných obrázkov nechtov, ktoré nepotrebuješ vidieť.

Zdroj: dailydot.com


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť