Inzerát na podnájom sa stal senzáciou kvôli nezvyčajnému platidlu

Možno aj u nás by sa na to nechal niekto presvedčiť.

Zdroj: deborah cortelazzi, Unsplash

S bývaním to je vo veľkých mestách niekedy ťažké. Privysoké nájmy za malinké kutice, v ktorých sa nedá pomaly ani otočiť. Nemajú to ľahké ani v Los Angeles, preto ak sa tam objaví nejaká výhodná ponuka bývania, ľudia po nej okamžite skočia.

Aj preto možno dáva zmysel, prečo sa táto nevšedná ponuka bývania zadarmo niektorým ľuďom zapáčila. O zvláštnom inzeráte informoval web Daily Dot.

Ponuka na bývanie, ktorá sa len tak nevidí

Nie je to prvýkrát, čo by sme počuli o nejakom nezvyčajnom inzeráte. Avšak inzerát takéhoto typu by sme naozaj neočakávali. Jeden z užívateľov Twitteru si všimol nezvyčajný inzerát, ktorého screenshot zverejnil vo svojom profile. Netrvalo dlho a okolo obsahu inzerátu sa ihneď spustila bohatá diskusia.

Dotyčný človek, ktorý zverejnil ponuku na bývanie, má totiž nezvyčajný spôsob, ktorým by chcel vyberať nájom. Osoba ponúka podnájom zadarmo na tri mesiace pre toho, kto jej bude strihať nechty na nohách.

Áno, čítate dobre. Zjavne sú nechty na nohách tejto osoby naozaj veľkým problémom, keďže opisuje, že možno bude jej budúci spolubývajúci potrebovať nejaké lepšie náradie, ako sú obyčajné nožničky alebo klieštiky.

Inzerát ti spočiatku príde ako každý druhý na spolubývajúceho. Až kým neprídeš k vete, ktorá hovorí, že nechty na nohách inzerujúcej osoby dosiahli takú dĺžku, že je pre ňu nemožné chodiť.

Ďalej obsah inzerátu znie nejak takto: „Potrebujem od teba, uchádzač, aby si mi strihal nechty na nohách. Viem, čo si myslíš: „Oh, to nie je také zlé,“ ale ja ťa môžem uistiť, je to veľmi zlé. Používať štandardné klieštiky na tieto zlatíčka nestačí. Budeš musieť použiť nožničky, možno dokonca záhradné nožnice.“

V inzeráte sa následne píše, že táto služba strihania nechtov na nohách bude adekvátna k trojmesačnému nájmu za bývanie. Následne bude treba nechty o ďalšie tri mesiace strihať. Osoba sa sťažuje, že jej nechty budú stále rásť a nedokáže to zastaviť.

Samozrejme, že tweet s inzerátom sa stal zakrátko virálnym a komentáre niektorých ľudí ťa rozhodne pobavia. Niektorí ľudia sa zamýšľajú nad tým, čo za osobu to asi písala a ako asi vyzerajú nechty dotyčného. Iní by takúto formu platenia podnájmu brali ihneď a pýtajú sa, či osoba chce nechty aj nalakovať.

Okrem toho pod príspevkom nájdeš veľa nechutných obrázkov nechtov, ktoré nepotrebuješ vidieť.

Zdroj: dailydot.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
14
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najčastejšie vonkajšie znaky, na základe ktorých ťa ľudia ihneď odsúdia


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME