Inžinier sa zosobášil s robotom, ktorého zostrojil po zlyhaní v hľadaní si priateľky

Dokonca dúfa, že sa mu podarí aktualizovať robota, aby pomáhal s domácimi prácami.


Čínsky inžinier sa vzdal snahy a nádejí pri hľadaní svojej osudovej lásky a oženil sa s vlastnoručne vyrobeným robotom! Dúfa, že po aktualizácii mu bude jeho „žena“ Yingying pomáhať aj s domácimi prácami.

 

Zdroj: mirror.co.uk

Inžinier si zobral za svoju ženu robota, ktorého sám zostrojil v duchu bizarnej love story, ktorá by mohla byť námet na film. Ako ste mohli vidieť na videu, tak ju musí všade nosiť so sebou, lebo robot sa (zatiaľ) nedokáže sám pohybovať.

Zdroj: newsflare.com

Tento 31- ročný muž naprogramoval robota takým spôsobom, aby bol schopný s ním komunikovať pomocou základných slov, ale dúfa, že sa mu časom podarí spraviť z neho žienku domácu. Jeho kamarát tvrdí, že robota zostrojil preto, lebo si dlhšie nemohol nájsť priateľku.

Muža menom Zheng Jiajia je možné vidieť na videu ako na rukách nesie svoju drahú polovičku pri jednoduchej svadobnej ceremónii. Mal oblečený čierny oblek bez kravaty a robot mal tradičnú červenú šatku prehodenú cez hlavu. Podľa miestnych médií boli na svadbe prítomní aj jeho priatelia a mama.

Zheng má inžiniersky titul z univerzity v Zhejiangu v odbore umelá inteligencia. Ešte než začal so svojim vlastným biznisom, pracoval pre firmu Huawei – čínskeho výrobcu smartfónov.

Zdroj: newsflare.com

Zhengov robot je celkom primitívny v porovnaní s ostatnými „mašinami na sex“, ktoré boli vyrobené vo veľkých tímoch a predané za tisícky eúr. Tento sa volá Samantha, reaguje na dotyky a má 3 módy : sexy mód, romantický mód, a rodinný mód.

Zdroj: ruptly.tv

Pre zaujímavosť, začiatkom tohto roka bol v Barcelone otvorený verejný westernový dom plný sexuálnych robotov. Ak nemáte hlboko do vrecka a taktiež si neviete nájsť priateľku, tak si môžete zaobstarať nejakú robotickú bábiku za niečo málo cez 100€ na hodinu.

Zdroj: mirror.co.uk

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Ľudia práve čítajú

Macka Pú práve zakázali v Číne, pretože sa vraj podobá na čínskeho prezidenta Xi Jinpinga

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
20
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Inžinier sa zosobášil s robotom, ktorého zostrojil po zlyhaní v hľadaní si priateľky

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME