Pondelok 25.10.2021
sk
Aurel
cz
Beáta
, Beata

Začiatok jesene sa v kinách bude niesť v znamení strachu. Premiéru si totiž už zajtra odbije lákavý horor Vtelenie zla, ktorý režíroval hviezdny James Wan (V zajatí démonov, Insidious). Po komiksovke Aquaman ide o Wanov návrat k hororovému žánru, ktorý iste nevynechá žiadny fanúšik tvorby tohto šikovného režiséra. O čom ale jeho novinka vlastne je?

Keď sa nočné mory stávajú realitou

Snímka sa točí okolo mladej Madison (Annabelle Wallis), ktorú začnú trápiť desivé nočné mory a vízie. Počas nich vidí brutálne vraždy. Najprv si myslí, že ide proste len o zlé sny, ale zistí, že tu hrá rolu niečo oveľa zlovestnejšie.

Jej sny sú totiž priamym odrazom skutočných zločinov. Prečo sa jej ale snívajú? Kľúč k odkrytiu tejto záhady sa zrejme skrýva v jej minulosti, keď ju trápila nadprirodzená entita menom Gabriel. A všetko nasvedčuje tomu, že sa vrátila…

Ukážky lákajú na mrazivú jazdu

Okrem Annabelle Wallis uvidíme vo vedľajších úlohách aj Maddie Hasson, Georgea Younga, Michole Brianu White, Jacqueline McKenzie, Jakea Abela, Mckennu Grace a Ingrid Bisu. James Wan už mnohokrát dokázal, že práve v hororovom žánri sa ako režisér cíti najkomfortnejšie, takže sa na jeho novinku tešíme. Okrem toho, trailer vyzerá veľmi sľubne a na horor aj nečakane vizuálne podmanivo.

Po stránke príbehu zrejme tiež dostaneme niečo viac, než len rutinnú duchársku žánrovku, a celkom iste sa môžeme tešiť na pár zaujímavých scenáristických prekvapení. Evidentne nás teda čaká výživný horor, ktorý nám spôsobí poctivé zimomriavky. Rozhodne mu v kinách dáme šancu. Slovenská premiéra sa uskutoční 2. septembra 2021.

Continental Film

Tento obsah vznikol v spolupráci s Continental Film


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť