Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 21.4.2024
sk
Ervín
cz
Alexandra

Ján Tribula sa chcel stať v minulosti kňazom. Toto je dôvod, prečo sa ním nestal

Povedal by si to naňho?


Ján Tribula vo veľkonočnej dokrútke vysielania šou Let’s Dance prezradil, že chcel byť v minulosti kňazom. Kým v dokrútkach všetci spomínali jedlo, on vystihol sviatky presne tak, ako by sa malo.

Podelil sa o intímnejšie zážitky a dokonca priznal, že ho viera sprevádza od útleho detstva a miništrovať začal ako 6-ročný.

„Veľká noc sú najväčšie kresťanské sviatky. Sviatky nádeje a je to aj príležitosť prísť do kostola, stíšiť sa a poďakovať. Bol tu niekto, kto sa za nás obetoval a povedal nám, že ak ten život budeme žiť so cťou, tak na konci sa smrťou nemusí nič skončiť. Ja ako dieťa som veľkonočnými sviatkami žil. Na Veľký piatok, keď je prísny pôst, sme nejedli mäso, dokonca som zbožňoval svätenie košíkov plných dobrôt, keď sme takí vyhladovaní prichádzali do kostola,“ priznal pre denník Plus JEDEN DEŇ.

Skutočné príbehy, z ktorých mrazí. Petra brala so synom drogy, Rado sa pred dieťaťom váľal opitý na zemi

Odporúčame prečítať:

Skutočné príbehy, z ktorých mrazí. Petra užívala so synom drogy, Rado sa pred dieťaťom váľal opitý na zemi

„Viera ma sprevádza od útleho detstva. Ako 6-ročný som začal miništrovať a mama mi povedala: ‚Keď pôjdeš za farára, kúpim ti koňa‘. No poviem vám, bolo to veľké pokušenie, lebo vtedy som sníval o vlastnom koni. Ale potom človek príde do puberty, prvé lásky, a sen o farárovi sa rozplynul. Tak som si na koňa musel zarobiť sám. Viera je pre mňa ako kompas, všetko je to pre mňa veľmi intímne, aj rozhovory s Bohom, málokedy o tom takto verejne hovorím. Veriaci človek nikdy nie je sám,“ dodal, na čo následne diváci v komentároch reagovali, že to bola konečne zmysluplná dokrútka.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.