Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Japonec sa rozhodol žiť v kostýme psa. Zaplatil zaň 14-tisíc eur

Výroba trvala 40 dní.


Japonskému chlapíkovi s prezývkou Toco sa zrejme bežný život človeka príliš nepozdával. Rozhodol sa teda žiť ho ako pes. Kvôli svojmu podivnému snu si dokonca zaobstaral aj mimoriadne realistický psí kostým, píše portál Oddity Central. Ten mu vytvorila firma Zeppet, zameriavajúca sa na špeciálne efekty pre rôzne filmové či reklamné spoločnosti.

Kostým kólie rozhodne nebol lacná záležitosť, Toco zaň zaplatil v prepočte asi 14-tisíc eur a jeho výroba zabrala 40 dní. Treba ale povedať, že pracovníci odviedli dobrú prácu, keďže na prvý pohľad pôsobí ich kostým mimoriadne živo.

Dokonalý kostým

Zároveň ho museli upraviť tak, aby ho bez väčších problémov mohol nosiť človek. To bol trochu oriešok, keďže psia anatómia sa od tej ľudskej výrazne odlišuje.

„Použili sme zábery rôznych kólií vyfotených z rôznych uhlov, zvýraznili sme srsť, aby sme ňou čo najviac zakryli jadro kostýmu,“ vyjadril sa hovorca Zeppetu. Toco o svojich zážitkoch v psej koži svojich fanúšikov informuje na sociálnej sieti Twitter a YouTube, kde zverejňuje fotografie a videá.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť