Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Jasmina Alagič zverejnila nové video. Takto sa najnovšie vyjadrila k zrušenej spolupráci so značkou Rauch

Ako reaguje Jasmina na situáciu po pár dňoch?


Vo štvrtok večer Jasmina Alagič na svojom Instagrame oznámila, že mala telefonický rozhovor s firmou Rauch, ktorá sa rozhodla zrušiť plánovanú spoluprácu.

Dôvodom bolo, že Alagič verejne podporila Petra Pellerginiho vo voľbách. Jasmina zverejnila nové video, v ktorom vysvetlila, aké vzťahy aktuálne panujú medzi ňou a firmou, píše portál Refresher News.

„Som pod vplyvom obrovských emócií. Som naozaj šťastná a dojatá, pretože som práve dotelefonovala s Rauchom, s ktorým sme si všetky veci krásne vysvetlili a na obidvoch stranách teraz zároveň panuje obrovská spokojnosť z toho, aké vzťahy momentálne máme,“ povedala Jasmina vo zverejnenom videu na Instagrame.

Alagič tiež pristúpila k rozhodnutiu, že zo svojho profilu odstráni všetky príspevky, ktoré by u jej fanúšikov mohli vyvolať negatívne emócie. Ospravedlnila sa tiež za to, ak svojimi príspevkami niekoho sklamala. V závere videa sa Jasmina napila džúsu značky Rauch a uviedla, že v tomto prípade nešlo o platenú spoluprácu.

Shuterstock

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.