Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Domácim miláčikom karanténa priniesla viac pozornosti od svojich pánov. Boli už zvyknutí na to, že ich nechávajú samých aj deväť – desať hodín. Situácia sa avšak zmenila. Teraz sú majitelia od rána až do večera doma a chlpáči si môžu naplno vychutnávať ich prítomnosť a starostlivosť. Občas to ale s tým nadšením preženú.

Roztomilý jazvečík, o ktorom píše portál Unilad, je toho dôkazom. Toľko sa tešil z ľudskej spoločnosti, až si privodil zdravotný problém. S nepríjemnou skúsenosťou tohto štvornohého sympaťáka sa na Twitteri podelila jeho majiteľka Emma Smith, Angličanka žijúca v Essexe.

Zranenie spôsobené nadmernou radosťou

Jej psík bol taký nadšený z toho, že je celá ich rodina doma, až nevedel prestať vrtieť chvostom. Proste sa „zasekol“, ako keď sa človek nevie prestať smiať. Následkom toho mu chvostík akoby prestal fungovať a prestal s ním hýbať.

Preto ho jeho ľudská mama Emma odviedla k veterinárovi. Doktor jej vysvetlil, že jej psík Rolo má poškodený chvost, čo si zapríčinil nadmerným vrtením.

Ľudia s ním súcitili

Video, ktoré zdieľala na twitteri, sa stalo virálnym. Jej tweet si vyslúžil vyše 150 000 lajkov a 16 000 zdieľaní. Ľudia boli zvedaví, čo sa so psíkom stalo a ako sa má. V príspevku z ďalšieho dňa Emma informovala, že Rolo sa cíti už lepšie.

Emma uviedla, že bolesti podľa všetkého ustúpili a Rolo je opäť čulý a snaží sa svoj chvost zdvihnúť do výšky. Komentujúci pod príspevkom s Emmou zdieľali podobné skúsenosti.

Nuž, psík Rolo dostal životnú lekciu. Naučil sa, že všetkého priveľa škodí. Aj radosti.

Zdroj: Unilad


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť