Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 19.6.2024
sk
Alfréd
cz
Leoš, Leo

Domácim miláčikom karanténa priniesla viac pozornosti od svojich pánov. Boli už zvyknutí na to, že ich nechávajú samých aj deväť – desať hodín. Situácia sa avšak zmenila. Teraz sú majitelia od rána až do večera doma a chlpáči si môžu naplno vychutnávať ich prítomnosť a starostlivosť. Občas to ale s tým nadšením preženú.

Roztomilý jazvečík, o ktorom píše portál Unilad, je toho dôkazom. Toľko sa tešil z ľudskej spoločnosti, až si privodil zdravotný problém. S nepríjemnou skúsenosťou tohto štvornohého sympaťáka sa na Twitteri podelila jeho majiteľka Emma Smith, Angličanka žijúca v Essexe.

Zranenie spôsobené nadmernou radosťou

Jej psík bol taký nadšený z toho, že je celá ich rodina doma, až nevedel prestať vrtieť chvostom. Proste sa „zasekol“, ako keď sa človek nevie prestať smiať. Následkom toho mu chvostík akoby prestal fungovať a prestal s ním hýbať.

Preto ho jeho ľudská mama Emma odviedla k veterinárovi. Doktor jej vysvetlil, že jej psík Rolo má poškodený chvost, čo si zapríčinil nadmerným vrtením.

Ľudia s ním súcitili

Video, ktoré zdieľala na twitteri, sa stalo virálnym. Jej tweet si vyslúžil vyše 150 000 lajkov a 16 000 zdieľaní. Ľudia boli zvedaví, čo sa so psíkom stalo a ako sa má. V príspevku z ďalšieho dňa Emma informovala, že Rolo sa cíti už lepšie.

Emma uviedla, že bolesti podľa všetkého ustúpili a Rolo je opäť čulý a snaží sa svoj chvost zdvihnúť do výšky. Komentujúci pod príspevkom s Emmou zdieľali podobné skúsenosti.

Nuž, psík Rolo dostal životnú lekciu. Naučil sa, že všetkého priveľa škodí. Aj radosti.

Zdroj: Unilad


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.