Je Andrej Danko naozaj ukrytý na plagáte Star Wars?

Alebo kam sa to až dá dopracovať zo slovenskej politickej scény

Pred pár dňami svet obletel zaujímavý trailer na najnovšiu časť Star Wars: Poslední Jediovia a plagát k filmu ľudí skutočne šokoval. Ako obvykle, aj tento zobrazuje hlavné postavy v rôznych veľkostiach, no tentoraz s desivo vyzerajúcim Lukom Skywalkerom, ktorý sa týči nad ostatnými. Celkové umiestnenie postáv dokopy však akoby vytváralo jednu mohutnú siluetu a mnohí ľudia sú presvedčení, že ide o Dartha Vadera. Vraj zreteľne vidia obrysy jeho legendárnej masky.

globoforce.com (http://www.globoforce.com/gfblog/2016/dark-side-collaboration/)

Nie všetci sa však s touto myšlienkou stotožnili a samozrejme, našli sa ľudia presvedčení, že zaslepení fanúšikovia vidia len to, čo chcú. Na dôkaz toho dokreslili do plagátu vtipné neexistujúce postavičky, ktoré by sa tam vraj dali zbadať tiež.

express.co.uk (https://www.express.co.uk/entertainment/films/864945/Star-Wars-8-The-Last-Jedi-poster-Darth-Vader-easter-egg)

Nás však kontaktoval fanúšik EMEFKA s tým, že v tomto plagáte vidí ukrytého jedného známeho slovenského politika. Nezostávalo nám iné než zobrať tieto slová ako výzvu a keďže máme v redakcii bystré oko, nemohlo nám uniknúť, že postava, ktorá sa na plagáte filmu skutočne nachádza, nemá s Darth Vaderom nič spoločné. Je tam totiž ukrytý zástupca všetkých neexistujúcich slov a skomolených viet či súvetí a osobnosť Slovenskej republiky so zaslúženou hodnosťou kapitán, ktorej sa rozhodne nehodlá vzdať. Jeho vytrvalosť stáť si za svojim a nedopustiť, aby ktokoľvek alebo čokoľvek stálo medzi ním a jeho výložkami ho napokon dopracovala až na vrchol – do kinematografického priemyslu. Dámy a páni, Andrej Danko.

autor

Vidíte aj vy na plagáte tvár alebo si myslíte, že nadšenci tejto sci-fi ságy či slovenskej politickej scény len chcú vidieť čosi, čo tam v skutočnosti nie je? 🙂

Titulná fotka: autor

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
31
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
27
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Atléti z rôznych kútov sveta odhadzujú šaty kvôli charite


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME