Je to oficiálne! Legendárna česká Mafia sa konečne dočká plnohodnotného remaku

Nejednému hráčovi sa splní sen.

Zdroj: Hangar 13

Ak by sme sa spýtali hráčov, ktorá z herných klasík by si rozhodne zaslúžila poriadny remaster, určite by sa medzi odpoveďami veľmi často objavovala Mafia. Po dlhých osemnástich rokoch, odkedy sme prvýkrát vstúpili do Salieriho baru, budeme mať možnosť opäť doň nakuknúť. Tentoraz ale v nádhernej vynovenej grafike, informuje portál TrueAchievements.

Vydavateľ hry plánoval oznámiť detaily ohľadom trilógie až 19. mája. Tieto plány mu však v priebehu dneška skazil Microsoft, ktorý podvečer (zrejme omylom) vypustil informácie a screenshoty z hry.

Mafia: Definitive Edition nebude len súhrnom niekoľkých kozmetických zmien, ako sme zvyknutí z iných reedícií známych hier. Práca, ktorú si tento remake vyžiadal, by sa dala prirovnať k tvorbe novej hry úplne od základov. Remake prvej Mafie sa objaví ako súčasť balíka Mafia Trilogy, aj ako samostatný titul.

Ako je z názvu zrejmé, Mafia Trilogy bude obsahovať všetky tri tituly, ktoré v sérii doposiaľ vyšli. Okrem ambicióznej prerábky prvej časti sa mierneho faceliftu dočká aj obľúbená dvojka (2010). Vlažne prijatý tretí diel (2016), na ktorom sa nepodieľali českí vývojári, bude pravdepodobne vydaný vo svojej pôvodnej verzii.

Mafia: Definitive Edition sľubuje rozšírenie príbehu aj hrateľnosti. Ak sa vývojárom z Hangar 13 podarí vyhnúť sa záplave bugov a šikovne zvládnu spojiť atmosféru starého Lost Heaven s niekoľkými novými hernými prvkami, tak majú na konte zaručený hit. Titul by mal byť dostupný na XBOX One a PC 28. augusta 2020.

Hangar 13
Hangar 13
Hangar 13
Hangar 13
Hangar 13
Hangar 13
Hangar 13

Zdroj: trueachievements.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
187
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
33
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zahraj si za drogového kráľa. Na trh dorazilo Monopoly s motívom kultového seriálu Breaking Bad


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME