Jedenie pracích kapsúl má nečakanú dohru. Výrobca sladkostí stavil na istotu.

Lebo marketing je marketing.

Po nedávnom škandále s pracími kapsulami, ktoré začali ľudia ochutnávať lebo to tak videli niekde na internete, sa firma vyrábajúca sladkosti rozhodla túto nečakanú slávu čistiacich prostriedkov využiť. Pracie kapsuly, existujúce už zopár rokov, nikdy neboli také slávne ako teraz a preto ľudia, ktorí asi v živote sami nič nevyprali, sa rozhodli ich ochutnať. Veď logika nepustí, ak je niečo také pekne farebné ako nejaký cukrík, tak to tak aj predsa určite bude chutiť ako cukrík. 

Viacerí sa rozhodli na vlastnú päsť vyskúšať chuť pestrofarebných pracích kapsúl, keďže asi varovanie na písané na zadnej strane obalu „toxické, uchovávajte mimo dosahu detí“ nie je dostatočnou výstrahou. V tom najlepšom prípade sa osoba len povracia, v tom horšom ju čakajú rozleptané ústa a tráviaci trakt či dokonca smrť. Ale na druhú stranu, čím viac blbých ľudí jediacich pracie kapsule, tým menej blbých ľudí.

Osoba, ktorej tento nápad skrsol v hlave, by mala dostať buď Oscara za marketing alebo doživotné väzenie. Deti, ktoré by chceli ochutnať pracie kapsule ešte asi nie sú dostatočne „osprostené“, keďže sa nadnárodné koncerny rozhodli využiť túto skutočnosť a uviesť na trh čokoládové kapsule, ktoré sú až príliš podobné spomínaným jedovatým pracím kapsuliam. Navyše aj samotný názov Pods jasne naznačuje spojitosť s už menovaným pracím prostriedkom.

https://www.woolworths.com.au/Shop/ProductDetails/460812/mars-pods-snickers

A tieto čokoládky rozhodne nie sú žiadnym podpultovým tovarom, ale dajú sa bežne nájsť či už v kamenných obchodoch alebo na internete za orientačnú cenu 5 dolárov. A ak by vám tieto snickersové náhodou nechutili, na výber máte aj ďalšie druhy príchutí, napríklad Twix, Mars, jablkové, medové, mätové… alebo klasické, s príchuťou smrti v práčke.

http://knowyourmeme.com/photos/1337297-tide-pod-challenge

Titulná fotka: flickr.com

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Srdcervúce príbehy skryté za ,,obyčajnými" tetovaniami


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME