Jedinečná psia miešanka má tie najúžasnejšie ušiská na svete

S takýmito lopúchmi by zapadla aj medzi koalami.

Zdroj: marupgoma_c / instagram.com

Koľkokrát počujeme: „Psíky sú také dobré a zlaté, že si ich my ľudia ani nezaslúžime!“ No aká je skutočnosť? Psíky k nám nepadli z neba, ale sú výsledkom usilovnej ľudskej práce, keď v priebehu tisícročí boli domestifikované a cielene šľachtené.

Človek vlastne dnešné psy vyrobil a postaral sa o to, aby sa u nich prejavili žiadúce vlastnosti. Niektoré psy sú šikovné na lov, iné vynikajú svojou disciplínou a podaktoré sú zasa natoľko roztomilé, že pri pohľade na ne roztopí srdce aj tým najchladnejším ľuďom. Poďme si predstaviť exemplár z poslednej kategórie.

Šesťročná Goma býva v japonskom Tokiu a ide o miešanku papillona a maltézáka (Je to papiltézák alebo mallilon?). Ak by nestačilo, že obidve plemená sú roztomilé samy o sebe, japonská sučka si berie to najlepšie z oboch. S groteskne obrovskými ušami pripomína živú plyšovú hračku.

Ťažko povedať, či na svete vôbec existuje pes, ktorý by sa podobal na jedinečnú kombináciu, akú predstavuje Goma. Nespochybniteľným faktom zostáva, že japonský psík vyzerá fantasticky pri každej príležitosti a v každom ročnom období. Goma si pozornosť fotoaparátov skutočne užíva.

View this post on Instagram

・ ・ ほうとうを食べに河口湖まで行ってきたよ〜🚙💭 ・ ペットも店内OKの「もみじ亭」✨ 混雑時はペット🆖もあるとの事だけど、この時は空いていて無事に店内に入れました。 カボチャほうとう御膳とキノコほうとう御膳✨ 期待通り💗もちもちとても美味しかった😆👍✨ 店内だから寒さも関係なく落ち着いて食べられたよ😋 ・ あいにくのお天気で富士山は山頂がちょこっと見えただけ〜😂🗻✨ ・ #ほうとう #もみじ亭 #河口湖 #ペット同伴 #マルパピ#まるぱぴ#マルチーズ#パピヨン#犬#ミックス犬#mix#Mix#ゴマ#GOMA#ゴマちゃん#dog#Maltese #papillon #犬バカ#親バカ#いぬすたぐらむ#MickeyMouse#ミッキー犬#koala#pokemon#犬との暮らし

A post shared by まるぱぴ ゴマ (@marupgoma_c) on

View this post on Instagram

・ 🐶⛳️🐶⛳️🐶 ・ ゴルフに行ってきたよ⛳️ 今回もお友達のバーディーちゃん(柴犬とコーギーのMIX)とカートに乗ってパパとママたちのプレーを見てたよ🐶 ・ ゴルフの後はコテージに泊まってテラスでバーベキュー🍖 ・ 疲れてバーベキュー中はウトウト〜😪💤 ・ #25那須ゴルフガーデン #ワンコとゴルフ #ゴルフ #マルパピ#まるぱぴ#マルチーズ#パピヨン#犬#イヌ#わんこ#かわいい#子犬#仔犬#小型犬#ミックス犬#mix#Mix#ゴマ#GOMA#ゴマちゃん#dog#Maltese #papillon #犬バカ#親バカ#いぬすたぐらむ#Mickey #koala#pokemon

A post shared by まるぱぴ ゴマ (@marupgoma_c) on

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 fotografií rozkošných mačacích zúbkov, ktoré proste potrebuješ vidieť


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME