Jednoduchý povahový test

Na jednom obrázku môžete vidieť až 4 veci, každá z nich vám povie niečo o vašej povahe.


Tento obrázok vám pomôže odhaliť niektoré povahové črty. Jedinou vašou úlohou je odpovedať na jednu jednoduchú otázku bez nejakého zdĺhavého premýšľania.

 

Čo vidíte ako prvé na obrázku?

Zdroj: weheartit.com

Ak ste videli…

Explóziu

Je to dôkaz toho, že máte výborne rozvinutú predstavivosť, ktorá vám pomohla už vo veľkom množstve situácií. Je pravdepodobné, že ste veľmi kreatívny jedinec, ktorý sa statočne pohybuje vo sfére umenia. Ak nie, tak máte skryté talenty, ktorým sa oplatí skúsiť venovať pozornosť. Skúste začať tým, že popremýšľate nad činnosťami, ktoré vás najviac bavili keď ste boli dieťa: mali ste radi kreslenie, spievanie, alebo niečo iné? Oprášiť nejakú starú záľubu vám nijako neuškodí, mali by ste nejako využiť vašu kreatívnu energiu.

Dve ruky

Máte dobre rozvinutú predstavivosť, no zároveň sa spoliehate na logiku, podľa ktorej konáte. Máte jasno v tom, čo je pre vás najdôležitejšie. Ste jedinec s čistou mysľou a ľudia sa na vás môžu vždy obrátiť, keď chcú počuť radu. Vymotať sa zo spletitých a náročných situácií hravo dokážete vďaka vašej bystrej mysli a zachovaniu chladnej hlavy. Takmer nikdy nepodľahnete panike, takisto viete upokojiť ostatných. Ľudia vo vás vidia silnú osobu, ktorá ich tiahne dopredu, alebo im v tom aspoň pomáha.

Strom

Ste veľmi všímavá osoba, neunikne vám ani ten najmenší detail. Zároveň ste veľmi citlivý na nálady tích, ktorí sú okolo vás. Viete, ako z ľudí dostať informácie, samozrejme tou diplomatickou cestou. Viete precízne odhadnúť, kedy je tá správna chvíľa položiť niekomu nejakú otázku, alebo mu podať nie zrovna najšťastnejšiu informáciu. Máte garantované byť úspešný vo sférach, ktoré vyžadujú zásadovosť a presnosť, ste rodený biznismen.

Nič

Ak ste nevideli nič z vecí uvedených vyššie pri prvom pohľade na obrázok vyššie, tak by ste si mali dať pauzu. Zjavne ste unavený a príde vám v poslednom čase obtiažne riešiť súhrnné úlohy. Veľa vecí vám nedáva zmysel, lebo ich beriete až príliš doslova. Odpočiňte si, pár dní strávených v pokoji so sebou samým  vám dodá silu na ďalšie aktivity vo vašom živote.

Zdroj: brightside.me

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
14
Grr
Fuuj Fuuj
25
Fuuj
Fňuk Fňuk
16
Fňuk
Jeej Jeej
24
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
33
Haha
Woow Woow
76
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 2

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Jednoduchý povahový test

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image