Pondelok 15.8.2022
sk
Marcela
cz
Hana
, Hanka, Hannah

Jennifer Coolidge prezradila, že sa vďaka úlohe Stiflerovej mamy vyspala s 200 ľuďmi

Ak si Prci, prci, prcičky videl, tak si Stiflerovu mamu iste veľmi dobre pamätáš.


Čo si budeme hovoriť, tínedžerská komédia Prci, prci, prcičky sprevádzala dospievaním nejedného z nás. Dnes by nás už zrejme až tak nebavila, ale ako dospievajúci sme sa na nej mohli od smiechu potrhať. Ako pripomína portál LADbible, jednou z najvýraznejších vedľajších postáv bola vo filme zvodná Jennifer Coolidge alias Jeanine Stifler (prezývaná „Stiflerova mama“).

Pre tú mal slabosť hlavne stredoškolák Finch (Eddie Kaye Thomas). Jennifer Coolidge je výborná herečka a zaskvela sa aj v mnohých ďalších filmoch a seriáloch.

MovieStillsDB / Universal Pictures / Summit Entertainment

V nedávnom rozhovore ale prezradila, že úloha v Prci, prci, prcičky jej priniesla naozaj veľkú pozornosť a katapultovala ju do svetla reflektorov. A obohatila dokonca aj jej intímny život. „Hranie v tom filme mi prinieslo množstvo výhod,“ prezradila portálu Variety. „Vďaka nemu som sa vyspala s asi dvesto ľuďmi!“

Postava sa stala obľúbenou

Fanúšikovia si jej postavu natoľko zamilovali, že sa objavila aj v ďalších štyroch sequeloch. Herečka ale uviedla, že tento úspech mal aj svoje negatíva. Najmä v tom, že agenti ju chceli obsadzovať do veľmi podobných úloh zvodných milfiek. Dlho tak nedostala šancu stvárniť nejakú serióznu dramatickú úlohu.

Jedným z jej najčerstvejších hereckých zárezov je fantastická miniséria Biely lotos, kde stvárnila excentrickú boháčku Tanyu McQuoid. Za svoj výkon si odniesla potlesk kritikov aj divákov a odniesla si nomináciu na Zlatý glóbus a tiež svoju prvú nomináciu na cenu Emmy.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť