Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Jennifer po výstrelku s Kottym priznala skutočný vzťah. Je zamilovaná do mladého hudobníka

Ďalšia Ružička oznámila vzťah.


Už to budú dva týždne od toho, čo sme sa dozvedeli meno víťazky šou Ruža pre nevestu. Stala sa ňou Stanka, ktorej však vzťah s Radkom nevyšiel a každý išiel svojou cestou.

O Stanke sa však začalo povrávať, že randí s politikom Györgym Gyimesim. Prezradiť ju mali zábery, ktoré zdieľala na Instagram, a video natočené z jeho kuchyne. Vo finále sa Stanka ocitla s Juliou, o ktorej sa zase šepká, že má blízko k Luovi z Love Islandu a že on už dokonca jej mame rozpráva svokra.

Tesne pred bránami finále šou opustila Jennifer, o ktorej fanúšikovia rozprávali, že má k Radkovi najbližšie a ako jediná k nemu prechováva city. Po vypadnutí sa neubránila slzám, no zdá sa, že po skončení šou jej šťastie v láske praje.

Mohlo by ťa zaujímať:

Julie z Ruže pre nevestu: S Luom k sebe máme blízko, s Jennifer plánujeme rodinnú grilovačku (ROZHOVOR)

Najprv zverejnila zábery v svadobných šatách, ku ktorým spolu s Tomym Kottym napísala „Finally happy“. „Brutálna topka je to, ako ľudia píšu, že zúfalo hľadám priateľa. Nie, nehľadám ho zúfalo. Prečo by som ho mala hľadať zúfalo? Keď to príde, tak to príde. A čo vy viete, ja už možno aj niekoho mám,“ dodala ešte predtým na Instagrame.

Fanúšikovia si tak mysleli, že randí práve s Tomym, avšak ukázalo sa, že to bol žart. Žartom však nebolo to, že je konečne šťastná. Pre portál Markíza teraz priznala, že má priateľa. „Áno, je to pravda. Všetko sa zvrtlo tak rýchlo. Je to mladý hudobník, ktorý akurát dokončil školu. A ja som konečne neskutočne šťastná a zamilovaná,“ prezradila.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.