Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 21.4.2024
sk
Ervín
cz
Alexandra

Jeremy Renner sa po desivej nehode musel podrobiť dvom operáciám. Potrvá niekoľko rokov, kým sa dostane do formy

Hercov stav sa pomaly, ale isto zlepšuje.


Filmových fanúšikov hneď na začiatku roka zasiahla nešťastná správa. Obľúbený herec Jeremy Renner (Avengers, Wind River) skončil v nemocnici vo vážnom stave. Počas odpratávania snehu ho totiž prešiel snehový pluh. Ako pripomína aj portál Independent, 52-ročný Renner vyviazol s viac ako 30 zlomeninami a musel sa podrobiť dvom náročným operáciám.

Zdá sa však, že herec sa pomaly dostáva z najhoršieho. Jeho sestra Kym sa vyjadrila, že je nadšená z progresu, ktorý Renner zatiaľ urobil.

„Každý, kto Jeremyho pozná, vie, že je bojovník,“ uviedla. „Zdoláva všetky ciele, ktoré si stanovil. Nemôžeme sa cítiť pozitívnejšie ohľadom cesty, ktorá ho ešte čaká.“

A treba povedať, že herec má pred sebou naozaj dlhú cestu. Podľa jeho priateľov môže trvať niekoľko rokov (minimálne dva), kým sa opäť dostane do pôvodnej formy. On sám ale ostáva optimistom a v príspevkoch na sociálnej sieti Instagram poďakoval ošetrujúcim lekárom a sestrám. Podporu mu vyjadrili aj jeho kolegovia z marvelovského univerza na čele s Chrisom Prattom, Taikom Waititim či Chrisom Hemsworthom.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.