Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Jeremy Renner sa po desivej nehode musel podrobiť dvom operáciám. Potrvá niekoľko rokov, kým sa dostane do formy

Hercov stav sa pomaly, ale isto zlepšuje.


Filmových fanúšikov hneď na začiatku roka zasiahla nešťastná správa. Obľúbený herec Jeremy Renner (Avengers, Wind River) skončil v nemocnici vo vážnom stave. Počas odpratávania snehu ho totiž prešiel snehový pluh. Ako pripomína aj portál Independent, 52-ročný Renner vyviazol s viac ako 30 zlomeninami a musel sa podrobiť dvom náročným operáciám.

Zdá sa však, že herec sa pomaly dostáva z najhoršieho. Jeho sestra Kym sa vyjadrila, že je nadšená z progresu, ktorý Renner zatiaľ urobil.

„Každý, kto Jeremyho pozná, vie, že je bojovník,“ uviedla. „Zdoláva všetky ciele, ktoré si stanovil. Nemôžeme sa cítiť pozitívnejšie ohľadom cesty, ktorá ho ešte čaká.“

A treba povedať, že herec má pred sebou naozaj dlhú cestu. Podľa jeho priateľov môže trvať niekoľko rokov (minimálne dva), kým sa opäť dostane do pôvodnej formy. On sám ale ostáva optimistom a v príspevkoch na sociálnej sieti Instagram poďakoval ošetrujúcim lekárom a sestrám. Podporu mu vyjadrili aj jeho kolegovia z marvelovského univerza na čele s Chrisom Prattom, Taikom Waititim či Chrisom Hemsworthom.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť