Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Jigsaw rozohráva ďalšiu krvavú hru. Desiaty diel hororovej série Saw dorazí už na jeseň

Známy sériový vrah ešte nepovedal posledné slovo.


Hororová séria Saw klope na dvere už desiatym dielom. Prvý diel sa do kín dostal v roku 2004 v réžii Jamesa Wana a odvtedy sa rozrástol na slušnú sériu. Tá mala (ako každá séria) vzostupy aj pády, pričom predchádzajúci diel Špirála: Saw pokračuje sa snažil ságu ozvláštniť detektívnym poňatím.

Príliš dobre to však nedopadlo a film kriticky aj finančne vybuchol. Saw X sa tak vráti ku koreňom, o čom svedčí už fakt, že príbehovo sa odohráva medzi prvým a druhým dielom.

Sériový vrah John Kramer alias Jigsaw (Tobin Bell) cestuje do Mexika, aby podstúpil riskantnú experimentálnu operáciu, ktorá ho má vyliečiť z rakoviny. Veľmi rýchlo ale zistí, že v skutočnosti ide o podvod, ktorý je zameraný na tých najzraniteľnejších.

Kramer sa tak znova dá do diela a podvodníkov vystaví brutálnym a smrtiacim pasciam. To všetko s cieľom, aby ich motivoval k lepšiemu životu (ak prežijú, pravdaže).

Okrem Tobina Bella vo filme uvidíme aj Shawnee Smith, Synnøve Macody Lund, Stevena Branda, Michaela Beacha, Renatu Vaca, Paulette Hernandez, Joshuu Okamoto a Octavia Hinojosa. O réžiu sa postaral Kevin Greutert (režíroval už diely Saw VI a Saw 3D). Prvý trailer naznačuje, že tvorcovia tentokrát nebudú experimentovať a ponúknu presne to, čo majú fanúšikovia na tejto sérii radi. Brutálne pasce, zúfalý boj o prežitie a štedrú dávku krvi.

Snáď teda séria ukáže, že má ešte divákom čo povedať. Do slovenských kín Saw X dorazí 5. októbra.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.