Jimmy Choo uviedol na trh nové topánky, ktoré vyzerajú ako lacná prachovka

Toto fakt nie. Proste nie.

Zdroj: Wikimedia Commons

Doba sa mení a módny priemysel už ani zďaleka nie je to, čo býval. Kedysi sa snažil prísť s modelom, ktorý ulahodí masám, no akosi sa to zvrtlo, a teraz sa ikonické značky predbiehajú v tom, kto na trh dovlečie väčšiu bizarnosť.

Prvenstvo si už nejaký piatok drží Balenciaga, francúzska značka, ktorá má v repertoári hneď niekoľko nenositeľných high fashion kúskov, a nedávno sa jej pokúsil konkurovať Jimmy Choo. Známy svojimi elegantnými a vkusnými topánkami pre bonitnú klientelu tentoraz stúpil vedľa a počastoval svet touto zelenou ohavnosťou.

Topánky za 495 libier, čo je v preklade zhruba 580 eur, okamžite upútali pozornosť širokej verejnosti. Ale nie tým najlepším spôsobom. Obuv v hodnote mesačnej mzdy priemerného Slováka je síce podľa oficiálneho popisu „pragmatická, pohodlná, no elegantná“, stačí však jeden pohľad a je jasné, že niekde nastala chyba. V kvalite našich zrakov to asi nebude.

Ľudia si okamžite všimli určitú podobnosť a to tú, že topánky okato pripomínajú pomôcku na čistenie domácnosti. A to je to posledné, čo človek chce, keď za módny výstrelok vysolí také nekresťanské peniaze, aké má Jimmy Choo odvahu si za túto srandu pýtať. Lebo povedzme si úprimne – pucovať dlážku asi v takých topánkach neplánuje nikto.

Pozitívom je, že sa dajú pomerne ľahko vyrobiť doma. Stačia dve prachovky za päťdesiat centov a aj s prievanom v peňaženke sa môžeš na pár chvíľ cítiť ako hollywoodska hviezda. Negatívum? Že na svete fakt existujú jedinci, ktorí sú ochotní do tohto investovať.

Jasne o tom svedčí fakt, že viac ako polovica veľkostí je už fuč a je len otázkou času, kedy sa vypredá aj tá druhá. Už si klopeš prstom o čelo?! To je fajn. My tiež…

Zdroj: row.jimmychoo.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena si objednala pizzu na telefónnom čísle policajtov. Zachránila tak svojej mame život


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME