Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 30.5.2023
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Joaquin Phoenix si zahrá gaya v romantickom filme pod taktovkou oceňovaného režiséra

Obľúbený herec si vyhliadol svoj ďalší projekt.


Oscarového Joaquina Phoenixa budúci mesiac uvidíme v originálne vyzerajúcom komediálnom horore On sa bojí, avšak herec nezaháľa a už pripravuje ďalšie snímky. Ako informuje Unilad, začiatkom roka 2024 by sa Phoenix mal vrhnúť na nakrúcanie romantického filmu s queer tematikou.

O jeho réžiu sa postará kultový Todd Haynes. Námet pre film pochádza z Phoenixovej hlavy a odohrávať sa bude v 30. rokoch. „Ide o ľúbostný príbeh dvoch mužov založený na originálnom, veľmi odvážnom scenári,“ prezradil Haynes. „Toto je, myslím, Joaquinova prvá gay úloha. Som z toho projektu veľmi nadšený.“

On sa bojí, Joaquin Phoenix, LGBT, gay
MovieStillsDB / A24

Phoenixa čoskoro uvidíme vo viacerých zaujímavých kúskoch

Viac informácií momentálne nemáme, ale fanúšikovia Phoenixa už teraz dávajú najavo nadšenie. Dokonca mu prorokujú, že by mohol získať svojho druhého Oscara. Na podobné reči je síce ešte dosť skoro, avšak isté je to, že sa môžeme tešiť na ďalší zaujímavý projekt a výborný Phoenixov výkon.

Tento rok Phoenixa okrem zmieneného On sa bojí uvidíme aj v historickej freske Napoleon od Ridleyho Scotta. Na budúci rok je potom naplánovaná premiéra sequelu úspešného Jokera s názvom Joker: Folie à deux v réžii Todda Phillipsa.

On sa bojí, Joaquin Phoenix, LGBT, gay
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje