Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Joe Exotic sa vracia! Druhá séria dokumentárneho hitu Tiger King sa predstavuje oficiálnou ukážkou

Pokračovanie minuloročného dokumentárneho fenoménu dorazí už čoskoro.


Dokumentárny seriál Tiger King od Rebeccy Chaiklin a Erica Goodea sa minulý rok stal obrovským hitom. Bizarný príbeh chovateľa mačkovitých šeliem Joea Exotica a jeho úhlavnej nepriateľky Carole Baskin obsahoval obrovskú porciu absurdity a človeku sa až nechcelo veriť, že sa takýto príbeh naozaj mohol odohrať. Ak si seriál stále nevidel, možno ťa naň navnadí aj naša spokojná recenzia.

O seriáli sa živo diskutovalo, na jeho motívy vzniklo aj plno vtipných memes a k jeho popularite iste výrazne prispel aj práve zavedený lockdown. Pred nejakým časom sme ťa aj na EMEFKA upozornili na to, že tento šialený príbeh dostane pokračovanie. Druhá séria Tiger Kinga sa nám práve teraz predstavuje oficiálnym trailerom.

Netflix

Starí známi opäť na scéne

Joe Exotic je síce za mrežami, ale aj napriek tomu bude mať v nových epizódach svoje miesto. Vráti sa aj Carole Baskin, Jeff Lowe a jeho manželka Lauren, Tim Stark, Allen Glover a ďalšie podarené figúrky tohto podivného sveta.

Trailer naznačuje, že sme ešte ani zďaleka nevideli všetko a čaká nás poriadne divoká jazda. O réžiu nových epizód sa opäť postarali Goode a Chaiklin a mali by v nej reflektovať aj obrovskú popularitu prvej série a ako sa odrazila v životoch všetkých zainteresovaných.

Nové epizódy si budeme môcť na Netflixe vychutnať už 17. novembra.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.