Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

John Wick dostane ďalší spin-off. Zameria sa na obľúbenú postavu zo štvrtého dielu

Nakrúcanie začne budúci rok.


Výborná akčná séria John Wick má na konte zatiaľ štyri filmy, seriál Hotel Continental a chystaný spin-off Ballerina. Tvorcovia však plánujú univerzum nájomných zabijakov rozvíjať aj ďalej.

Ako informuje aj portál Deadline, môžeme sa tešiť na ďalší filmový spin-off. Ten sa zameria na postavu Cainea, nevidiaceho zabijaka, ktorého stvárnil Donnie Yen a s ktorým sme sa zoznámili vo filme John Wick: Kapitola 4.

Do hlavnej úlohy sa vráti Donnie Yen a ako producent na film dohliadne režisér predchádzajúcich filmov Chad Stahelski. Nakrúcať sa má začať budúci rok v Hong Kongu a príbeh by mal nadviazať na záver štvorky.

Caine je oslobodený od svojich povinností k spoločnosti High Table a vydá sa na nové dobrodružstvo. Viac zatiaľ nevieme. Scenár napíše Robert Askins, ktorý pracoval napríklad na seriáloch The Umbrella Academy či The Son.

„Donnie Yen si podmanil divákov a vytvoril autentické emocionálne spojenie od prvého momentu, čo sa objavil vo filme John Wick: Kapitola 4,“ uviedol šéf predstavenstva štúdia Lionsgate Adam Fogelson.

Mohlo by ťa zaujímať:

Máš poslednú šancu. Vyhraj e-bike v hodnote 3 800 eur, s ktorým si užiješ každú jazdu

„Fanúšikovia si žiadali viac. Svet Johna Wicka ponúka množstvo fascinujúcich postáv, ktoré oživili výnimoční herci a sme nadšení, že máme na palube jednu z najväčších svetových hviezd, ktorá bude pokračovať v tejto ceste.“

Samotný Yen sa vyjadril, že práca na štvrtom Johnovi Wickovi bola mimoriadnou skúsenosťou. „Caine je neuveriteľná postava so silnou minulosťou, takže som nadšený, že sa k úlohe vrátim,“ dodal. Je nespochybniteľným faktom, že Caine patril k najvýraznejším postavám štvrtého dielu. Na jeho sólovku sme teda určite zvedaví a myslíme si, že má veľký potenciál.

John Wick, Donnie Yen, filmy, filmová novinka, akčný film, spin-off
MovieStillsDB / Lionsgate

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.