Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 31.3.2023
sk
Benjamín
cz
Kvido
, Quido

John Wick: Kapitola 4 je podľa prvých ohlasov strhujúcou akčnou jazdou s epickým príbehom

Štvrtý John Wick si odbije premiéru už tento mesiac.


Sága o Johnovi Wickovi sa nám utešene rozrastá. Čoskoro do našich kín vtrhne už jej štvrtý diel a chystá sa aj spin-off Ballerina s Anou de Armas v hlavnej úlohe. S príchodom nového filmu stúpajú očakávania divákov, ale aj istá nervozita. Dokáže si John Wick udržať štýlovosť a svižnosť aj tentokrát? Ako informuje aj portál Hypebeast, podľa prvých reakcií sa o kvalitu nemusíme obávať.

John Wick: Kapitola 4 si totiž od divákov a kritikov vyslúžil pomenovanie „jedného z najlepších akčných filmov všetkých čias“. „John Wick 4 prekonáva svojich troch predchodcov v rozprávaní príbehu, rozsahu, nespočetných úžasných scénach a vysokých stávkach“ napísal jeden z divákov.

Hoci štvrtý John Wick trvá takmer tri hodiny, vraj to vôbec nevadí. Tešiť sa totiž môžeme na poriadne epický príbeh s kreatívne vymyslenou akciou, ktorá ani na moment nezačne nudiť. Chválu, pravdaže, zožal aj Keanu Reeves, ale aj Bill Skarsgård, ktorý mu je údajne solídnym protihráčom. Courtney Howard snímku popísala ako „čistý adrenalín“ a pochválila výborné akčné scény a výborné tempo.

John Wick: Kapitola 4, prvé ohlasy, recenzie, filmová novinka, Keanu Reeves
MovieStillsDB / Lionsgate

Epický príbeh a famózna akcia

„John Wick 4 pokračuje s drsnou a brutálnou akciou,“ vydaril sa John Nguyen. „Konečne sme sa dočkali uzavretia príbehu a filmu, ktorý akciu posúva na vyšší level.“ Steven Weintraub uviedol, že po niektorých scénach musel „zo zeme zbierať čeľusť“ a nevie sa dočkať, kedy film uvidí znovu. Eric Eisenberg podotkol, že mal pochybnosti najmä ohľadom stopáže, ale po pozretí filmu uznal, že príbeh si ju žiadal.

„Je to epický príbeh so skvelým tempom, ktorý svojou akciou nikdy nezačne nudiť,“ dodal. Pochválil aj herecký výkon Donnieho Yena. Ten je podľa viacerých ohlasov absolútne perfektný a do veľkej miery si kradne film pre seba.

Zdá sa teda, že sklamanie nás v kinách nečaká. Na premiéru sa teda už poriadne tešíme! Snímku opäť režíroval Chad Stahelski a okrem spomenutých hercov v nej uvidíme aj Laurencea Fishburna, Hiroyukiho Sanadu, Shamiera Andersona, Lance Reddicka, Rinu Sawayama, Scotta Adkinsa, Clancyho Browna, Nataliu Tena, Marka Zarora a Iana McShanea. John Wick: Kapitola 4 do slovenských kín zamieri 23. marca.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje