Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Johnny Depp navštívi Slovensko. Príde do malej dediny, dôvod ťa prekvapí

Miesto ťa skutočne prekvapí.


Nie, nejde o žiadny žart. Svetoznámy americký herec navštívi Slovensko počas budúceho roka. Ak si myslíš, že miestom jeho návštevy bude naše hlavné mesto, mýliš sa. Zamieri totiž do približne trojtisícovej obce pri Zvolene. Nepríde sám, do Zvolenskej Slatiny zavíta so svojou kapelou Hollywood Vampires, v ktorej hrá na gitare, uvádza na Instagrame.

Stane sa tak počas ich európskeho turné, pričom neobídu ani Rakúsko či Maďarsko. Určite sa na koncerty veľmi teší, keďže posledný rok zažíval naozaj ťažšie obdobie. Súdil sa so svojou ex-manželkou Amber Heard. Johnny Depp bol obvinený z domáceho násilie, čo však súd vyvrátil. Amber mu navyše musela zaplatiť pätnásť miliónov dolárov za krivé obvinenie.

Niečo podobné sa v súčasnosti deje aj jeho veľmi dobrému kamarátovi, ktorý je obvinený takmer z totožnej veci. Na Marilyna Mansona však ukazuje prstom nielen viac žien, ale aj ľudí, ktorí svedčia proti nemu. Na rozdiel od Johnnyho, jeho proces sa nevyvíja až tak optimisticky.

Johnny Depp navštívi Slovensko. Príde do malej dediny, dôvod ťa prekvapí
Shutterstock

Veľký herec do malej dediny

Hollywood Vampires je americká rocková kapela, ktorú v roku 2012 založili Alice Cooper, Johnny Depp a Joe Perry. Názov skupiny je odvodený od The Hollywood Vampires, klubu celebrít, ktorý založil Cooper v sedemdesiatych rokoch. Zahŕňal napríklad členov legendárnych kapiel, akými boli John Lennon a Ringo Starr z The Beatles, Harry Nilsson, Keith Moon z The Who alebo Micky Dolenz z The Monkees.

Alice Cooper je svetoznámy rocker, ktorý má na konte množstvo megahitov ako Poison, I’m Eighteen, Hey Stoopid alebo House of Fire. Joe Perry je gitarista a jeden z dvoch najznámejších členov Aerosmith. Johnny Depp a jeho kapela Hollywood Vampires navštívia Slovensko a zahrajú exkluzívny koncert 20. júla 2023. V srdci Banskobystrického kraja – na „Olympic Fields“ vo Zvolenskej Slatine.


Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.