Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Johnny Depp príde už čoskoro na Slovensko. Kde bude bývať a aké sú jeho špeciálne požiadavky?

Ochutná aj bryndzové halušky?


Organizátori koncertu Hollywood Vampires vo Zvolenskej Slatine majú čo robiť. Veď nie každý deň k nám zavíta hollywoodska hviezda, akou je Johnny Depp. Jeho manažment už stihol poslať požiadavky, aby bola známa celebrita nadmieru spokojná. Informuje o tom denník Nový čas. Čo všetko požaduje a kde bude bývať? Poznáme odpovede na takmer všetky otázky.

Obsadí známy zámok

Manažment herca odobril organizátorom Vígľašský zámok. „Už sme tu mali aj iné hviezdy, takže nás požiadavky Johnnyho Deppa neprekvapili. Donesie si 5 vlastných ochrankárov, ktorí budú spolupracovať s našimi. Tí musia hovoriť po anglicky. Je pravda, že sme nerobili ešte koncert filmovej hviezdy, čiže v tomto je to pre nás nové,“ ozrejmil organizátor Ján Poliak pre Nový čas.

Na pozemkoch, kde sa bude konať koncert, sú v súčasnosti už len staré futbalové šatne. Preto tam organizátori musia doviezť osem kontajnerov. V jednom z nich bude pre Johnnyho pripravená komfortná obývačka. Na každom kroku ho bude sprevádzať „ostrá“ ochranka.

Tradičné slovenské jedlo

Jedlo sa bude dovážať predovšetkým zo zahraničia, herca však plánujú pohostiť aj lokálnymi špecialitami. „Určite bude môcť ochutnať tradičný slatinský chlieb a máme tu aj najstaršiu bryndziareň, takže bryndzu, syry či halušky,“ povedal organizátor pre Nový čas. Ako ďalej tvrdí, z príchodu hudobníkov budú určite profitovať aj miestne podniky a reštaurácie. „Stále je to tak, že fanúšikovia navštívia aj pohostinstvá či pizzeriu v dedine.“

Prečo METALLICA už nikdy nepríde na Slovensko? Toto sú hlavné dôvody

Mohlo by ťa zaujímať:

Prečo METALLICA už nikdy nepríde na Slovensko? Toto sú hlavné dôvody

Ceny vstupeniek

O koncert Hollywood Vampires je pomerne veľký záujem. Cena vstupenky na státie je 60 eur, ak si chceš posedieť, tak to bude za 80 eur. Mal by si sa však poponáhľať, keďže ťa už stihlo predbehnúť niekoľko tisíc fanúšikov. Organizátori okrem radostí musia riešiť aj niekoľko starostí – konkrétne prenájom pozemkov.

Na zasadnutí obecného zastupiteľstva totiž dostali požiadavku na vypracovanie bezpečnostných opatrení. „Žiaľ, noví poslanci nepochopili význam podujatia pre Zvolenskú Slatinu, označili to ako komerčný zámer a taká je aj cena nájmu. Mohlo to byť za jedno euro, ale vyjde to na niekoľko tisíc. No veríme tomu, že sa to ešte môže znížiť,“ dodal organizátor pre Nový čas.


Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.