Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Johnny Depp sa po súkromných škandáloch vracia k herectvu. Jeho novinka Jeanne du Barry sa predstavuje prvým trailerom

Snímka si odbije premiéru na prestížnom festivale v Cannes.


Johnny Depp sa po sérii osobných škandálov, rozvode a následnom súdnom procese s Amber Heard opäť snaží rozbehnúť hereckú kariéru. Ako pripomenul aj portál LADbible, jeho najnovším projektom je historická dráma Jeanne du Barry, ktorá teraz dorazila s prvým trailerom. Vo francúzskom filme si Depp zahral kráľa Ľudovíta XV.

Príbeh sa točí okolo mladej Jeanne (Maïwenn), ktorá sa vďaka svojmu odhodlaniu a inteligencii dokáže vyhrabať z chudoby a stúpať po spoločenskom rebríčku až do kruhov najvyššej smotánky, vrátane okruhu kráľa Ľudovíta XV. (Johnny Depp). Ten sa do nej šialene zamiluje a dovolí jej nasťahovať sa do Versailles. Kráľovský dvor tým ale vôbec nie je nadšený.

Vo filme si zahrali aj Pierre Richard, Noémie Lvovsky, Benjamin Lavernhe, Melvil Poupaud, Pascal Greggory a India Hair. O réžiu sa postarala herečka a režisérka Maïwenn, ktorá si aj zahrala hlavnú rolu. Snímka si odbije svetovú premiéru 16. mája tohto roka na festivale v Cannes. Fanúšikovia známeho herca sú ukážkou nadšení a film podľa nich bude Deppovým veľkým comebackom.

Snímka podľa nich vyzerá vizuálne fantasticky a celkom iste bude plná skvelých hereckých výkonov. Uvidíme, či sa snímka dostane do kín aj u nás.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.