Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Johnny Depp stvárni v chystanej bláznivej komédii Satana. O réžiu sa postará kultový tvorca

Depp sa objaví v zaujímavom projekte.


Sledujeme návrat Johnnyho Deppa do prvej ligy? Herec sa po osobných škandáloch, búrlivom rozchode s Amber Heard a následnom súdnom spore ohľadom toho, že ho označila za násilníka, stal v Hollywoode personou non grata a skončil aj v sérii Fantastické zvery.

Súd s exmanželkou však vyhral a len nedávno sa objavil vo francúzskej dráme Jeanne du Barry – Kráľova milenka. A už čoskoro si zahrá pod taktovkou kultového režiséra Terryho Gilliama, ako informuje aj portál Variety.

Bol totiž obsadený do Gilliamovho filmu The Carnival at the End of Days. Zahrá si v ňom samotného Satana. Príbeh sa točí okolo Boha (zahrá si ho Jeff Bridges), ktorý sa rozhodne vyhladiť celé ľudstvo.

Jediný, kto chce ľudí zachrániť, je práve Satan. Bez nich totiž ostane bez práce. Rozhodne sa teda nájsť pár, ktorý by mohol byť novým Adamom a Evou. Dodajme ešte, že žánrovo pôjde o komédiu.

Johnny Depp potvrdil povesť problémového herca. Nakrúcanie s ním bolo náročné, štáb sa ho bál

Mohlo by ťa zaujímať:

Johnny Depp potvrdil povesť problémového herca. Nakrúcanie s ním bolo náročné, štáb sa ho bál

Už z tohto popisu je ale jasné, že Gilliam chystá naozaj netradičný a svojrázny projekt. Okrem iného aj vo vyobrazení Boha. „Nebude to Boh, na akého sme zvyknutí,“ uviedol Gilliam.

„Vo filme je Boh prírodou, ale prírodou, ktorá k vám môže prehovárať. Budem musieť použiť animáciu, aby to fungovalo, pretože v scéne s Bohom je minimálne pätnásť zvierat. A bude to náročné, pretože to musí byť realistické. A tiež to bude poriadne drahé.“

filmy, The Carnival at the End of Days, Johnny Depp, filmová novinka, komédia, celebrity
Shutterstock

Depp s Gilliamom už spolupracoval na snímkach Strach a hnus v Las Vegas a Imaginárium Dr. Parnassa. Okrem neho a Bridgesa sa vo filme objavia aj Adam Driver a Jason Momoa. Nakrúcať by sa malo začať v januári 2025.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.