Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka
V spolupráci s TV Joj
Zdroj: ©TV Joj

JOJka dnes odštartovala novú zoznamovaciu šou. Dvaja cudzí ľudia v nej musia spolu stráviť 24 hodín

Láska na chate stavia predovšetkým na spontánnosti.

Má online zoznamovanie vôbec zmysel? Len si spomeň, koľkokrát si bezvýsledne skúmal profily celé hodiny, koľkokrát si zostal bez odpovede, koľkokrát daná osoba vyzerala naživo úplne inak než na fotkách. Nie je lepšie robiť to „po starom“ a zoznamovať sa pri osobnom stretnutí?

Obľúbený formát zo zahraničia prichádza na Slovensko

Túto možnosť ponúka TV Joj vo svojom novom televíznom programe Láska na chate. Ako vieme, počas chatovačiek sa ľudia dokážu poriadne zblížiť a pobyt v lone prírody niekedy vytvorí zaujímavé spojenia. Novinka z dielne TV Joj je adaptáciou v zahraničí úspešného formátu Let Love Rule a určite si získa aj slovenských divákov.

Láska na chate nič zbytočne nekomplikuje a všetko necháva na prirodzenej chémii účastníkov. Dvaja ľudia, ktorí sa prvýkrát uvidia priamo na chate, kde budú spolu ubytovaní, spolu strávia 24 hodín a je len na nich, či odídu ako priatelia, alebo preskočí iskra a vytvorí sa medzi nimi hlbšie puto. Kamery budú celú ich spoločnú púť dôkladne sledovať!

Pestrá partia účinkujúcich

Základom každej dobrej šou sú zaujímaví účastníci a výnimkou nie je ani Láska na chate. Z 550 záujemcov boli starostlivo vybraní tí, ktorí si účasť naozaj zaslúžia. Nájdeme medzi nimi obyčajných ľudí, s ktorými je veľmi ľahké sa identifikovať, ale aj poriadne extravagantné osobnosti, schopné okoreniť akúkoľvek situáciu.

TV Joj
Tv Joj
TV Joj

Láska kvitne v akomkoľvek veku, čoho dôkazom je, že do šou sa prihlasovali ľudia od 18 do 60 rokov. Rôzne osobnosti, rôzne životné príbehy a rôzne skúsenosti znamenajú, že interakcie medzi každým párom sa ponesú vo svojom vlastnom, unikátnom duchu. Niekto potrebuje viac času, niekto zasa ide „hneď na vec“.

TV Joj
TV Joj

Pomôže romantické prostredie?

Popri účinkujúcich v Láske na chate sú akýmisi ďalšími hlavnými postavami aj samotné chaty, v ktorých hľadanie lásky prebieha. Luxusné chalety Olešná v malebnom prostredí Kysúc potešia nielen účastníkov šou, ale výborne sa na ne bude pozerať aj na televíznych obrazovkách.

Tváre prvej epizódy

V premiérovej časti Lásky na chate sa nám ukázali dve dvojice účastníkov. Hneď na začiatku sa nám predstavil bratislavský elegán Peter, ktorého posledný vzťah sa skončil nešťastne – údajne ho partnerka podviedla. Preskočí iskra medzi ním a večne neposednou Vlaďou?

Tak toto sú oni!😍 A ako si poradia 24 hodín osamote sledujte v novej šou Láska na chate už 30.8. o 21:45 na JOJke. 💕

Posted by Láska na chate on Sunday, August 28, 2022

Druhú dvojicu tvorí vždy optimisticky naladený Ivan a veľmi priateľská Žaneta. Oboch spája to, že sú niekoľko rokov bez partnera a veria, že skutočnú lásku nájdu na chate v Olešnej. Držme im palce, nech sa to podarí!

K jedným z top momentov prvej časti bez pochýb patrí tá chvíľa, keď mu Vlaďa oznámi, že sa živí tvorením obsahu na OnlyFans (čiže vecí pre dospelé publikum). Takmer môžeme počuť, ako sa v Petrovej hlave točia ozubené kolieska a jeho myseľ sa snaží vyrovnať s týmto poznatkom.

Láska na chate – 30.8. o 21:45 na JOJke

Môže byť konverzácia o práci pikantná?🥵 Peťo vyzeral zmätene. Či pochopí, čo znamená "tvorca na onlyfa…" sa dozviete už 30.8. o 21:45 v šou Láska na chate na JOJke.😏

Posted by Láska na chate on Saturday, August 27, 2022

O podobné situácie nebude počas Lásky na chate núdza, tak si dávaj pozor, nech ti neunikne ani jedna epizóda!

Dianie okolo novej šou môžeš sledovať na Instagrame, Facebooku a webe TV Joj.

Tento obsah vznikol v spolupráci s TV Joj


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť