Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka
Tlačová správa v spolupráci s JOJ Group

Jojka dnes spustila vlastnú streamovaciu platformu JOJ play

O kvalitách novej služby sa môžeš presvedčiť zadarmo.


JOJ Group dnes spustila svoju streamovaciu službu JOJ play, v ktorej nájdete obľúbené seriály, relácie a magazíny, programové novinky, detský program či športové prenosy. V službe nebude chýbať ani živé vysielanie televíznych staníc JOJ Group, akvizičné filmy a iný bonusový obsah. Platformu bude televízia postupne dopĺňať a rozširovať. 

Dva balíky

V prvej fáze ponúka nová služba na výber dva balíky – JOJ play FREE, ktorý je zadarmo a prístupný hneď po zaregistrovaní, a spoplatnený balík JOJ play PREMIUM s uvádzacou zľavou.

JOJ play FREE verzia obsahuje výber produkcie TV JOJ – shows, seriálov a relácií a živé vysielanie staníc JOJ, JOJ Plus a WAU, pričom prvý týždeň používania FREE verzie budú mať diváci sprístupnené vysielanie aj ďalších staníc, ktoré sú súčasťou spoplatneného balíka.

Partnerský obsah bude unikátnym obsahom už v JOJ play FREE verzii. Na začiatok tu bude Oktagon, Mall.tv, Garaz.tv a neskôr pribudnú ďalšie. Už v JOJ play FREE si tento exkluzívny obsah môžu diváci vyskúšať a v balíku JOJ play PREMIUM bude, samozrejme, bez reklám.

JOJ Group

JOJ play PREMIUM ponúka plnohodnotnú službu s najväčším balíkom titulov a prístupom k prémiovým filmom bez reklamy, vrátane všetkých živých kanálov (TV JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ Šport, JOJko, JOJ Cinema, CS Film, CS Mystery, CS History, CS Horror) a partnerského obsahu.

Uvádzaciu cenu služby ponúka JOJ play prvé dva mesiace (od 1. 4. do 31. 5. 2022) s 25 % zľavou, za 2,99 EUR mesačne. Ak si v tomto období používatelia predplatia tento balík, zľavu 25 % budú mať NAVŽDY, tzv. „lifetime“ (t.z. až do zrušenia predplatného zákazníkom). Zľava 25 % NAVŽDY platí len do konca mája.

V JOJ play FREE verzii je možné sledovať tituly na jednom zariadení, JOJ play PREMIUM ponúka program až na štyroch zariadeniach súčasne.

Obsah bude neustále pribúdať

JOJ play je pre televíziu dlhodobý projekt. Našou stratégiou pri spustení platformy je predovšetkým predstaviť moderné, prehľadné a jednoduché divácke prostredie, ktoré bude technologicky prívetivé. Obsah budeme postupne obohacovať o ďalšie akvizície a projekty, hovorí Pavol Miller, šéf projektu JOJ play a riaditeľ pre nelineárne služby a platené kanály JOJ Group.

Neskôr budú mať používatelia JOJ play dostupný exkluzívny obsah a čerstvé novinky v predstihu, teda skôr, ako to uvidia diváci v televízii či kdekoľvek inde. Už teraz si používatelia platenej verzie môžu pozrieť najnovšiu časť seriálu Ultimátum so 7-dňovým predstihom. Do ponuky budú postupne pribúdať aj nové JOJ play Originály – exkluzívne tituly pôvodnej tvorby určené pre platformu JOJ play.

JOJ Group

Pohodlie a množstvo funkcií

V JOJ play diváci nájdu tisícky hodín video-zábavy. Nielen kompletný archív produkcie JOJ Group, ale aj akvizičné seriály a filmy so slovenským alebo českým dabingom. Bohatá ponuka bude pravidelne aktualizovaná a rozširovaná, pribudnú aj športové prenosy, hudobné videoklipy, videopodcasty, audioknihy, ale aj hry a iný bonusový obsah.

JOJ play má príjemné používateľské prostredie a funkcionalitu, na ktorú sú používatelia zvyknutí pri streamovacích službách. Jednou z výhod, oproti doterajšiemu archívu, je možnosť pustiť si obsah JOJ play na tzv. big screenoch, čiže na veľkých obrazovkách inteligentných TV.

JOJ Group

Takisto bude zaujímavé aj obsahové porovnanie v rámci pôvodnej tvorby JOJ, ktoré sa bude časom meniť a navyše, platforma bude obohatená aj o filmy a ďalší bonusový (partnerský) obsah. Aj po spustení služby JOJ play však zostane dočasne naďalej dostupný archív TV JOJ aj Videoportál. JOJ play FREE balík bude obsahom pokrývať všetko, na čo boli diváci dosiaľ zvyknutí, jedinou podmienkou pre prístup na JOJ play bude registrácia používateľa.

Už je k dispozícii

JOJ play je od 1. apríla dostupná ako aplikácia v smart/inteligentných televízoroch Samsung (s operačným systémom Tizen) a LG (s WebOS), platformu si môžete vychutnať aj v prostredí svojho internetového prehliadača na webovej adrese play.joj.sk. Všetky potrebné informácie o podporovaných zariadeniach a ďalšie najčastejšie kladené otázky nájdete na stránke joj.sk alebo priamo na webe play.joj.sk.

YouTube video

Zdroj: TS


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.