Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Joker 2 vraj bude muzikál. Objaviť by sa v ňom mala aj Lady Gaga

Druhý Joker už má hotový scenár.


Len pred pár dňami sme ti priniesli správu, že parádny komiksový triler Joker sa dočká pokračovania, a už tu máme zopár ďalších informácií. Ako píše aj portál The Hollywood Reporter, dvojka pravdepodobne ponesie názov Joker: Folie à Deux a réžie sa opäť zhostí Todd Phillips. Počíta sa tiež, že sa do hlavnej úlohy vráti Joaquin Phoenix, ktorému postava Jokera vyniesla Oscara. Prišla však aj správa, ktorá fanúšikov poriadne prekvapila. Druhý Joker by podľa zdrojov mal byť muzikál!

Táto správa sa stretla so zmiešanými ohlasmi. Mnohí si skrátka nedokážu predstaviť Jokera v muzikálovom prevedení. Zdá sa však, že Phillips nechce ísť cestou tradičného sequelu a nebojí sa experimentovať. Možno ani tebe spievajúci Joker nesedí, ale na druhej strane… V dobách lenivých pokračovaní, ktoré sa riadia heslom „všetkého viac“, odvážnejší prístup treba oceniť. Rozhodne ide opäť o iný pohľad na známeho záporáka, a práve to by mu mohlo dodať na originálnosti.

moviestillsdb.com/Warner Bros.
Joker pokračovanie

Mohlo by ťa zaujímať:

Potvrdené: Komiksový triler Joker dostane pokračovanie. Má už hotový aj scenár

Dočkáme sa Lady Gaga v úlohe Harley Quinn?

Okrem toho sme sa dozvedeli aj to, že v snímke by sa mala objaviť Jokerova verná pomocníčka Harley Quinn. Ak všetko klapne, tak si ju zahrá herečka a speváčka Lady Gaga, ktorá nás oslnila výkonmi vo filmoch Zrodila sa hviezda či Klan Gucci. Ešte síce nie je na sto percent isté, či sa k štábu naozaj pripojí, keďže stále prebiehajú rokovania, ale podľa všetkého je to na dobrej ceste.

Nevieme ako ty, ale my sme sa po týchto informáciách začali na druhého Jokera poriadne tešiť! A neklam, že ani ty nie si minimálne zvedavý, ako celý film Phillips a jeho tím uchopia. Isté však je, že nás opäť čaká zaujímavá komiksovka, ktorá iste znovu vyvolá veľkú pozornosť.

moviestillsdb.com/Warner Bros.

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.