Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Julie z Ruže pre nevestu prehovorila o svojom odchode zo šou. Takáto je pravda

Prekvapil ťa jej odchod?


Šou Ruža pre nevestu už môžeme na obrazovkách TV Markíza sledovať pár týždňov a vidieť sme mohli aj niekoľko zvratov či prekvapení. Jedným z nich bol aj odchod účastníčky Julie kvôli pracovným povinnostiam.

Mnohým vo vile sa to však nepáčilo a dokonca ani nevedeli skutočný dôvod jej odchodu. Nikto nevedel, či sa účastníčka vráti, no v poslednej časti nás prekvapila svojím návratom. A ostatné dievčatá sa dočkali aj vysvetlenia.

„Pred mojím odletom na krst som čakala na vhodnú príležitosť, ako to Radkovi oznámim. Netušila som, ako to, že odídem, a navyše kvôli titulke pánskeho časopisu, Radko prijme a či bude chcieť, aby som sa vrátila. Samotné rozhodnutie, či sa môžem, alebo nemôžem do šou opäť vrátiť, bolo iba na Radkovi. Keďže aj on má rád svoju prácu, veľa jej obetoval, dôvod môjho odchodu pochopil a dal mi šancu vrátiť sa,“ prezradila Julie exkluzívne pre TV Markíza.

Zároveň svoj odchod považuje za nevýhodu. „Prišla som o niekoľko dní akéhokoľvek kontaktu s Radkom. Baby sa aj vďaka spoločným hrám a aktivitám dozvedeli nové informácie, zažili viac interakcií s Radkom, a preto svoju absenciu vnímam ako nevýhodu,“ dodala.

Na záver dodala, že o svojom odchode nechcela vopred nikomu nič hovoriť, ani svojej najbližšej kamarátke Lucy, pretože už predtým bola dusná atmosféra. Predovšetkým však nechcela, aby sa to Radko, nedajbože, dozvedel od niekoho iného ako od nej.

TV Markíza

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.