Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Perinbaba patrí medzi najväčšie slovenské filmové klasiky. Takmer 35 rokov po svojej premiére stále dokáže osloviť nových divákov a odchovala tri generácie fanúšikov. Po dlhej dobe prichádza voľné pokračovanie, ktoré ponesie názov Perinbaba a Dva Svety.

Juraj Jakubisko opäť pripravuje príbeh, ktorý nebude obyčajnou rozprávkou, ale ponesie v sebe poetickosť, snové sekvencie a scény, z ktorých behá mráz po chrbte. Vlastnými slovami popisuje Dva Svety ako „Sen vo sne, príbeh v príbehu“. Teraz máme možnosť zhliadnuť si prvý teaser trailer:

Hlavným hrdinom je Lukáš, syn protagonistu Jakuba z prvej časti. Tejto úlohy sa chopil obľúbený herec a Youtuber Lukáš Frlajs. Po jeho boku sa vo filme objaví Valéria Frištik. Chýbať nebudú ani ďalšie ďalšie známe aj menej známe herecké tváre zo Slovenska a Česka.

Bontonfilm
Bontonfilm
Bontonfilm

Dôležitým motívom filmu budú životné križovatky a dôležité rozhodnutia. Lukáš bude mať pred sebou mnohé ťažké voľby, ktoré ovplyvnia jeho budúcnosť. Tak, ako v reálnom živote, to, či si vybral správne, sa dozvie až neskôr.

Film vzniká v spolupráci s TV JOJ a do kín ho prinesie distribučná spoločnosť Bontonfilm niekedy v prvej polovici roka 2020.

Zdroj: Bontonfilm


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.