Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 21.3.2023
sk
Blahoslav
cz
Radek
, Radomil

K nájdeniu zosnulej Terézie sa vyjadril už aj jej priateľ. Verejnosti posiela takýto odkaz

Jeho a najbližšiu rodinu čakajú ťažké chvíle.


Ako informovala JOJ 24, dnes ráno našli telo 18-ročnej Terézie bez známok života. Bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff uviedol, že oznámenie o náleze ženského tela prijali krátko po deviatej hodine. Obhliadajúci lekár potvrdil identitu na základe vonkajších znakov. Jej priateľ ju videl naposledy živú na Osuského ulici v Bratislave 28. januára.

Práve on približne hodinu po potvrdení napísal na svojom profile na sociálnych sieťach tento status: „S poľutovaním musím oznámiť, že dnes ráno sa Terezka našla, bohužiaľ, bez známok života.“ Taktiež píše, že by chcel poďakovať všetkým, ktorí sa ju pokúšali nájsť.

„V najbližšej dobe asi nebudem veľmi v kontakte, čaká nás ešte veľa ťažkých chvíľ.“ Na záver ešte dodal dojemný odkaz: „Vážte si ľudí okolo seba a starajte sa o nich. Nikdy neviete, ako rýchlo ich môžete stratiť.“

Instagram/nasimbadawy_yc

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje