Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Za posledný rok si mal možnosť zistiť, že kadernícke remeslo je v skutočnosti umením a vyžaduje si značnú dávku talentu. Ten ťa akosi minul. Najprv si si to nechcel pripustiť, ale každý, kto kráčal za tebou a mal prominentný výhľad na somárske schody na tvojom temene, to vedel okamžite. Aj to je jeden z dôvodov, prečo by si mal každý trik od človeka z fachu vítať s otvorenou náručou.

Dnes tu pre teba jeden máme. Síce si vďaka nemu neostriháš rovnomernú ofinu a neskončíš tak na virálnej strane internetu pod značkou „kolosálny fail“, ale niekde začať treba. Napríklad rovno pri voľbe šampónu. Kaderníčka Rachel Serafini sa na Facebooku podelila o svoj malý experiment, v ktorom ukazuje, aké dôležité je investovať do kvalitného šampónu – najmä, ak máš farbené vlasy.

Shutterstock

Nie každému je táto investícia po chuti. Predsa len, samotná návšteva kaderníka občas stojí obličku a ešte čosi a predstava, že po tom všetkom treba ďalší majetok vyvaliť za následnú starostlivosť, niektorým trhá žily. Ale naozaj sa to opláca. A toto video je toho priamym dôkazom.

Používanie kvalitného šampónu predĺži životnosť farby

Vo virálnom videu, ktoré nazbieralo viac ako desať miliónov pozretí, Rachel oproti sebe postavila šampón Unite 7 Seconds za 33 eur a šampón Tresemmé 24 Hour, ktorý v drogérii dostať za pár šupov. Výsledky boli šokujúce. Do jedného pohára s vodou dala jeden šampón, do druhého druhý, zamiešala a následne do oboch vložila prameň príčeskov zafarbených na fialovo.

Zatiaľ čo voda v pohári s kvalitným šampónom mala stále rovnakú farbu, pohár s lacným šampónom sa okamžite zafarbil na fialovo. Ľudia mali zmiešané pocity. Kým jedni tvrdili, že odteraz do svojich vlasových prípravkov investujú viac, iní sa začali lacnej alternatívy zastávať. „Používam Tresemmé celé roky a nikdy som podobný problém nemala,“ napísala jedna z komentujúcich.

Zdroj: Rachel Serafini / Facebook 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť