Kaderníčka vo virálnom experimente ukazuje, prečo je dôležité používať kvalitný šampón

Lacné drogériové šampóny sú dobré len z pohľadu ceny.

Zdroj: Shutterstock

Za posledný rok si mal možnosť zistiť, že kadernícke remeslo je v skutočnosti umením a vyžaduje si značnú dávku talentu. Ten ťa akosi minul. Najprv si si to nechcel pripustiť, ale každý, kto kráčal za tebou a mal prominentný výhľad na somárske schody na tvojom temene, to vedel okamžite. Aj to je jeden z dôvodov, prečo by si mal každý trik od človeka z fachu vítať s otvorenou náručou.

Dnes tu pre teba jeden máme. Síce si vďaka nemu neostriháš rovnomernú ofinu a neskončíš tak na virálnej strane internetu pod značkou „kolosálny fail“, ale niekde začať treba. Napríklad rovno pri voľbe šampónu. Kaderníčka Rachel Serafini sa na Facebooku podelila o svoj malý experiment, v ktorom ukazuje, aké dôležité je investovať do kvalitného šampónu – najmä, ak máš farbené vlasy.

Shutterstock

Nie každému je táto investícia po chuti. Predsa len, samotná návšteva kaderníka občas stojí obličku a ešte čosi a predstava, že po tom všetkom treba ďalší majetok vyvaliť za následnú starostlivosť, niektorým trhá žily. Ale naozaj sa to opláca. A toto video je toho priamym dôkazom.

Používanie kvalitného šampónu predĺži životnosť farby

Vo virálnom videu, ktoré nazbieralo viac ako desať miliónov pozretí, Rachel oproti sebe postavila šampón Unite 7 Seconds za 33 eur a šampón Tresemmé 24 Hour, ktorý v drogérii dostať za pár šupov. Výsledky boli šokujúce. Do jedného pohára s vodou dala jeden šampón, do druhého druhý, zamiešala a následne do oboch vložila prameň príčeskov zafarbených na fialovo.

Zatiaľ čo voda v pohári s kvalitným šampónom mala stále rovnakú farbu, pohár s lacným šampónom sa okamžite zafarbil na fialovo. Ľudia mali zmiešané pocity. Kým jedni tvrdili, že odteraz do svojich vlasových prípravkov investujú viac, iní sa začali lacnej alternatívy zastávať. „Používam Tresemmé celé roky a nikdy som podobný problém nemala,“ napísala jedna z komentujúcich.

Zdroj: Rachel Serafini / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Účesy, podľa ktorých dokážeš hneď zistiť, s akým človekom máš dočinenia (2. časť)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME