Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

kadNa základe opatrení na ochranu proti koronavírusu sa na Slovensku okrem škôl a obchodných centier museli zavrieť aj prevádzky s krášľovacími službami, ako napríklad nechtové, kozmetické, či kadernícke salóny. Podobné opatrenia ako u nás sú zavedené aj v okolitých krajinách, niekde je to ale menej prísne.

Kaderníčka pracujúca v holandskom salóne s názvom Bella Rosa, o ktorom píše portál LadBible, musela teda pohnúť s rozumom, aby neprišla o všetkých klientov.

V snahe zastaviť šírenie Covid-19 dodržiavajú krajiny na celom svete opatrenia na dištancovanie sa od spoločnosti, ktoré jednoznačne nemožno dodržať pri strihaní vlasov. No ale pri krízových situáciách prichádzajú na rad krízové riešenia a zamestnankyňa kaderníckeho salónu prišla na originálny spôsob, ako chrániť svoje zdravie.

Takéto „rúško“ nemá hocikto

Posted by Bella Rosa on Wednesday, March 18, 2020

Špecifický ochranný štít

Kaderníčka z holandského mesta Oss zapojila fantáziu a vymyslela originálne bezpečnostné opatrenie. Zhotovila takzvaný ochranný štít pomocou dáždnika, v ktorom má vyrezané otvory na ruky a oči. Ten ju udržiava oddelenú od bezprostredného kontaktu so zákazníčkou. Cez dáždnik dokáže pracovníčka salónu okrem strihania vlasov aj upravovať obočie, ako ukazujú uvedené videá.

Posted by Bella Rosa on Wednesday, March 18, 2020

Virálny príspevok

Táto vychytávka vyzerá na prvý pohľad komicky, no zaujala mnohých internetových používateľov. Na facebooku si uvedený príspevok vyslúžil vyše 90-tisíc zdieľaní a 3000 lajkov, čiže sa stal bezpochyby virálnym. Niektorých komentujúcich vychytávka dobre pobavila, jeden z nich však dané kaderníctvo označil za bandu šialencov.

Na Slovensku by však kaderníčkino nápadité riešenie neprešlo, keďže by ním porušila aktuálne nariadenia našej vlády.

Zdroj: LadBible


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.