Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

Kam ísť na dovolenku podľa toho, aké si znamenie?

Kam sa vyberieš tento rok na dovolenku?


Keď prichádza čas na dovolenku, niektorí ľudia sa snažia zhodnotiť svoje záujmy a preferencie pri výbere ideálneho miesta na oddych. Jedným z faktorov, ktoré môžu ovplyvniť výber, je aj znamenie zverokruhu. Ak sa zaujímaš o astrológiu a veríš v jej vplyv na osobnosť, tento článok ti poskytne tipy na zaujímavé dovolenky podľa tvojho znamenia zverokruhu.

Baran (21. marec – 19. apríl)

Ako odvážny a energický jedinec si Baran zaslúži dovolenku plnú akcie a dobrodružstva. Zváž dovolenku v destinácii, kde môžeš športovať a skúmať nové aktivity. Napríklad turistika v Grand Canyon v USA, potápanie na Seychelách alebo surfovanie na austrálskom pobreží by mohli byť skvelými voľbami pre toto ohnivé znamenie.

Blíženci (21. máj – 20. jún)

Pre veselých a zvedavých Blížencov je ideálna dovolenka, ktorá ponúka množstvo stimulujúcich zážitkov a príležitosti na spoznávanie nových ľudí. Mestské dovolenky s bohatým kultúrnym a umeleckým životom by mohli zodpovedať ich záujmom. Navštív Paríž, New York alebo Tokio a objavuj múzeá, galérie a miestne atrakcie.

Shutterstock

Lev (23. júl – 22. august)

Lev je znamenie, ktoré má rado luxus a vznešenosť. Preto by pre nich bola vhodná exkluzívna dovolenka na exotických miestach s nádhernými plážami a skvelými rezortmi. Destinácie ako Bora Bora, St. Tropez alebo Maldivy ponúkajú možnosti na hýčkanie a oddych.

Panna (23. august – 22. september)

Praktickí a detailne orientovaní ľudia narodení v znamení Panny na dovolenke vedia oceniť harmóniu a pokojné a prírodné prostredie. Môžeš si vybrať dovolenku v horskom stredisku, kde sa budeš venovať turistike a relaxácii v prírode. Napríklad Alpy vo Švajčiarsku, nórske fjordy alebo japonské termálne kúpele by mohli byť skvelými možnosťami.

Shutterstock

Váhy (23. september – 22. október)

Pre diplomatické a vyvážené Váhy je dôležitá harmónia a estetika. Dovolenka na mieste s nádhernou architektúrou, umením a kultúrnym dedičstvom by bola pre nich dokonalá. Môžeš si užiť návštevu historických miest ako Rím, Barcelona alebo Praha, kde sa môžeš ponoriť do bohatej histórie a zároveň si vychutnať miestnu kuchyňu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje