Kam sa hrabe Slovenská pošta. Tento list doručili aj bez presnej adresy na obálke!

Slovenským poštárkam nestačí ani trikrát vypísaná adresa

Obľúbená destinácia mnohých turistov, Island, si stále zachováva svoju vidiecku atmosféru. Možno aj to jeden z dôvodov, prečo sa list, ktorý mal namiesto adresy ilustráciu, dostal k svojmu adresátovi. List sa rozhodla rodine farmárov zaslať skupinka turistov po tom, čo ich v minulosti navštívili.

Miesto síce adresu má, dokonca aj uverejnenú na Facebooku, no keď si adresu zadáte do máp, umiestní vás niekde uprostred ničoho. Vzhľadom na to, že skupinka turistov nedokázala dohľadať presnú adresu, na obálku nakreslili ilustráciu s detailným popisom.

Skessuhornið/Steina Matt

Na obálku teda nakreslili miesto, kde sa farma nachádza. Ilustrácia bola poriadne prepracovaná, nechýba aj vyfarbené jazierko s názvom, a taktiež názvy ulíc. Miesto, kde mal byť list doručený, bolo označené červenou bodkou s popisom „TU“. Okrem mapky, bolo na mieste adresáta aj opísané prostredie farmy. Namiesto mena bolo na obálke napísané: „konská farma s islandským / dánskym párom, s troma deťmi a veľa ovcami!“ Bola tam ešte jedna pomôcka: „dánska žena pracuje v supermarkete v Búðardalur.“ Nechýbalo po Islandsky napísané ďakujem vám.

Skessuhornið/Steina Matt

Aj keď sa zdá tento príbeh bizarný, vďaka ilustrácii a presnému popisu sa podarilo list bez problémov doručiť. Slovenská pošta by sa mala teda, ešte stále čo učiť, keďže tu máme problém s doručením pošty, aj keď je na nej trikrát vytlačená adresa. Viacerí z nás majú naozaj zvláštne zážitky s tetuškami spoza priehradok.

Napríklad Zuzka mala nedávno podobný zážitok: „Keď vám niekto na pošte z obálky ukradne knihu, ale prázdnu obálku vám doručia. Mohla to byť ktorákoľvek pošta medzi UK a SR, ale WTF.

Zdroj: mymodernmet.com
Titulná fotka: Skessuhornið/Steina Matt, TASR

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
14 vecí, ktoré sme robili celý život zle a ani sme o tom nevedeli

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME