Kamera na futbalovom zápase pristihla malého chlapca fajčiť. Zistilo sa, že ide o muža v strednom veku

Bizarná situácia sa odohrala v Turecku, kde je fajčenie na verejnosti zakázané.

Zdroj: Waldemar Brandt / Unsplash

Vidieť decko s cigaretou v ústach za školou na lavičkách, kde s kamarátmi lačnými dúškami koštuje trpkú dymovú príchuť pseudo dospelosti a decentne sa pri tom dusí, je jedna vec. Ale vidieť ho fajčiť na charitatívnom futbalovom zápase pre boj s rakovinou… to ti hlava tak celkom neberie.

Minulú nedeľu sa v Turecku odohral priateľský futbalový zápas medzi dvomi populárnymi domácimi klubmi – Bursaspor a Fenerbahce. Motívy zápasu boli viac než šľachetné. Výťažok z neho mal putovať organizáciám pomáhajúcim ľuďom v neľahkej zdravotnej situácii, ktorým sa do života votrela choroba ako leukémia či Downov syndróm.

Tento záznam z futbalového zápasu upútal milióny ľudí

Človek by povedal, že sa zápas dostane do povedomia širokej verejnosti vďaka peknej myšlienke. To sa, bohužiaľ, nestalo. Namiesto toho obletel svet záznam z futbalového stretnutia z čosi absurdnejšieho dôvodu. Počas toho, ako sa futbalisti zahrievali, zablúdila kamera snímajúca celé podujatie do hľadiska a narazila na dvoch malých chlapcov. Jeden z nich si bez chochmesu poťahoval zo svojej cigarety.

Po odvysielaní záznamu na športovom programe beIN Sports neboli ľudia vôbec nadšení. Kládli si otázku, kto je tento nevychovaný mladík, ktorý sa bez hanby oddáva tabakovému pokušeniu uprostred futbalového štadióna v Turecku, kde je fajčenie na verejných priestranstvách prísne zakázané, a hlavne… kde v pekle sú jeho rodičia?!

Nemali by mu capnúť po paprči tak, ako by to nepochybne spravili vaši, keby ťa v detstve načapali fajčiť? Alebo ho minimálne aspoň poprosiť, aby sa aj so svojím excentrickým prejavom rebélie odpratal niekam, kde ho nezachytí kamera celoštátnej televízie?!

Presná identita „chlapca“ ostáva naďalej nezistená

Záznam zo zápasu sa začal vo veľkom zdieľať na sociálnych sieťach. A niekde tam, medzi hnevom, znechutením a nechápavými komentármi vyplávala na povrch nečakaná skutočnosť. Malý chlapec totiž nebol taký malý. V skutočnosti išlo o 36-ročného otecka, ktorý na zápas zobral svojho malého syna, a s ktorým zhodou okolností vyzerajú ako rovesníci. Ani vo sne by mu nenapadlo, že mu táto skutočnosť spôsobí potupu svetových rozmerov.

Dáva mu fakt, že je reálnym vyobrazením Benjamina Buttona, právo porušovať zákony a dymiť do ksichtu tým, ktorí o to očividne nestoja? Nie. Ale človeka predsa trochu zahreje pri srdci, že zdrojom tohto dymu je dospelá osoba, a nie školák, ako sa pôvodne zdalo. A pán môže byť rád, že je rád, a že ho nechytila ochranka… hoci tá by asi tiež chcela na úvod volať jeho rodičom.

Oscars 2015 Parents GIF by The Academy Awards - Find & Share on GIPHY

Zdroj: unilad.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 otravných situácií, ktoré veľmi dobre pozná každý študent


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME