Kamera v autoumyvárke zachytila mladíka, ktorý sa v nej rozhodol osprchovať

Mohol si vážne ublížiť.

Zdroj: Shutterstock

Niekedy ľudia skrátka robia z neznámych príčin nepochopiteľné veci, čo nás núti vážne sa zamyslieť nad ich duševným zdravím. Takým je určite aj mladík z Austrálie, ktorý povýšil svoju osobnú hygienu na úplne inú úroveň. Sprchu si dal totiž v autoumyvárke. Informuje o tom portál Daily Mail.

Namiesto auta osprchoval seba

Majiteľ danej prevádzky bol šokovaný, keď si prezrel záznam z bezpečnostných kamier a zbadal tohto nevšedného návštevníka. Do jeho autoumyvárne Parkland’s Car and Dog Wash prišiel v nedeľu 16. augusta muž, ktorý si ju zrejme pomýlil s kúpeľňou. V noci do nej vstúpil nahý a za pomoci svojho kamaráta sa osprchoval. Keďže ide o samoobslužnú autoumyváreň, nikto tam okrem nich dvoch nebol. Samozrejme, nikto okrem kamier…

Mohol si vážne ublížiť

Popritom, ako si skrýval rozkrok, zvesil zo steny hadicu a podal ju svojmu parťákovi. Ten ho následne osprchoval a súčasne si incident nahrával na mobilný telefón. Mladý muž popri tejto originálnej sprche poskakoval všade naokolo a smial sa. Ak si však mladík myslel, že naňho tečie iba čistá voda, veľmi sa mýlil.

Majiteľ servisu Geoff Bowen uviedol, že prípravok, ktorým sa striekajú autá, má vysoké pH a obsahuje chemikálie, ktoré rozpúšťajú špinu a vtáčí trus. Podľa jeho slov bolo konanie mladíka veľmi nebezpečné a mohol si vážne ublížiť. Navyše, čistiaci prostriedok môže pri kontakte s pokožkou spôsobiť popáleniny.

Rozsiahla reklama

Napriek tomu, že majiteľa nerozvážny počin mladíka pohoršil, jedno mu musí uznať. Postaral sa mu o bezplatnú a rozsiahlu reklamu. Video totiž jeho zamestnanci zdieľali na sociálnych sieťach a stalo sa virálnym. Okrem toho, o tejto kurióznej udalosti už písalo niekoľko svetových denníkov. A to je za necelé dva mesiace existencie prevádzky naozaj slušný výkon…

Zdroj: Daily Mail

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 komických filmových recenzií, ktoré na internete nechali nespokojní diváci

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME