Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Kamerový záznam odhalil nechutné správanie. Kuchárka pobúrila riaditeľku školy aj samotných rodičov

Viacerým ľudom zdvihlo žalúdky.


Slovenské kuchárky sa delia do dvoch skupín. V prvej sú tie, ktoré sú milé, ochotné a všetkým doprajú veľké porcie, aby sa poriadne najedli. Potom tu máme opačnú skupinu – naduté tety, ktoré krájajú vianočku na hrúbku šunky, aby si mohli čo najviac zobrať domov. Avšak ani v neďalekom Chorvátsku sa nemajú čím chváliť. O tamojšom bizarnom prípade informoval denník Danica.hr.

Riaditeľka základnej školy v Záhrebe po skontrolovaní kamerových záznamov takmer skolabovala. Keď zbadala správanie miestnej kuchárky, dala jej nekompromisnú výpoveď. Kamera dokonca zachytila viacero nežiaducich incidentov. Kuchárke napríklad spadla pri výdaji obeda tácka s jedlom na zem. Zodvihla ju a jedlo zo zeme podávala žiakom naďalej, aj napriek tomu, že malo skončiť v koši.

Mohlo by ťa zaujímať:

Bude Slovensko vyzerať inak? Počet krajov sa má znížiť na štyri a ich názvy sa úplne zmenia

Nechutné správanie

Ani taniere či poháre, ktoré jej tiež spadli na zem, neumyla saponátom. Namiesto toho ich len opláchla vodou. Počas práce si sňala ochrannú masku, dotýkala sa tváre a bez umytia rúk pokračovala v práci. Záznam tiež odhalil, ako ochutnáva jedlo prstom, ktorý si, samozrejme, opäť neumyla. Taktiež utrela podlahu obrúskom, ktorý následne položila na pracovnú plochu, kde pripravovala jedlo.

Denník informuje, že sa prípadom zaoberá súd. Nebudeš tomu veriť, ale spomínaná kuchárka podala žiadosť o návrat do práce. Našťastie, späť ju nevzali. Súd dospel k záveru, že „kuchárka postupovala v rozpore so všetkými hygienickými a zdravotnými normami a určite aj s hygienickými požiadavkami kuchárskeho povolania.“ Treba už len idylicky dúfať, že niečo podobné sa na Slovensku nedeje.

jedlo, deti, jedáleň, škola, žiaci, Slovensko
TASR

Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.