Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Keď máš hlad, tak si schopný čohokoľvek. A pokiaľ máš neodolateľnú chuť na sladké, tak to zrejme platí dvojnásobne. Portál The Guardian priniesol správu o skutočne bizarnom prípade. 34-ročný kanadský pilot vrtuľníka dostal počas letu neuveriteľnú chuť na zmrzlinovú tortu.

Tá musela byť naozaj silná, keďže pilot bez váhania s vrtuľníkom pristál na parkovisku v mestečku Tisdale v štáte Saskatchewan. Prekvapení obyvatelia si vraj najprv mysleli, že vrtuľník patrí nemocnici a ide o nejaký súrny lekársky zákrok.

Pilot ale vrtuľník čoskoro opustil, ležérnym krokom zamieril do reštaurácie a čoskoro sa odtiaľ vrátil so zmrzlinovou tortou v rukách. Všimol si ho aj Al Jellicoe, starosta mesta. Ako sa neskôr vyjadril, ako prvé mu napadlo, že pilot musel mať naozaj veľký hlad.

„Ale neprišlo mi to správne,“ zdôraznil na margo nečakaného pristátia. Do celej záležitosti sa zaangažovala aj polícia a muža obvinila z nepovoleného pristátia. 7. septembra sa teda pilot postaví pred súd. Snáď si na tej zmrzlinovej torte aspoň pochutnal…


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.