Pondelok 23.5.2022
sk
Želmíra
cz
Vladimír, Vladimíra

Internet má novú zvieraciu hviezdu, ktorú všetci milujú. Ako píše napríklad aj portál Awesomebyte, hitom týchto dní sa stal roztomilý kanárik menom Barry. Ten si získal srdcia ľudí z celého sveta a pokiaľ si si už prezrel jeho fotografie, tak iste vieš prečo.

Za všetko môže jeho neprehliadnuteľný „účes“. Ten pripomína účesy, aké nosili napríklad členovia kapely Beatles. A musíme uznať, že má rozhodne štýl! Jeho majiteľka naňho nedá dopustiť a vyjadrila sa, že hneď ako na internetovej stránke útulku videla jeho fotku, bolo jej jasné, že Barryho musí mať doma.

Profimedia

Barry tak získal nový domov. Jeho majiteľka veľmi dobre vytušila, že jej miláčik by sa mohol stať hviezdou internetu, a tak mu založila konto na Instagrame. K dnešnému dňu má Barry úctyhodných 11-tisíc fanúšikov. Sme si istí, že dostane aj teba.

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť